Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Mescit halısı küçük ibadet mekanları olan mescitler için duvardan duvara zemini kaplayan halılardır. Özellik ve büyük alışveriş merkezleri hastane okul gibi yerlerin mescitleri sürekli olarak insan trafiğinin olduğu yerlerdir. Bu nedenle mescit halısı seçimi yapılırken uzun ömürlü kullanıma uygun sık yıkanmaya elverişli kaliteli ve dayanıklı bir halı tercih edilmelidir.

Ayrıca mescit halılarının anti bakteriyel ve anti statik özelliğe sahip olması da büyük önem arz eder. Firmamıza ait olan internet sitemizi ziyaret ederek cami ve mescit halısı modellerimize ayrıntılı bir şekilde incelemeniz mümkün Firmamız olarak kaliteli ve uzun ömürlü mescit halılarının en uygun fiyatlar ile satışını yapıyoruz.

Mescit Halısı Fiyatları

Mescit halısı fiyatları halının üretiminde kullanılan boyanın ve ipliğin kalitesine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Mescit halılarında fiyatlar firmamız tarafından oldukça uygun tutulmuştur. Firmamız olarak dayanıklı kaliteli ve kolay temizlenebilir mescit halılarını uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturuyoruz. Firmamızdan satın alacak olduğunuz tüm mescit halıları garanti ve kalite belgesine sahiptir.

Ayrıca tüm mescit halılarımız leke tutmama ve alev almama özelliği ile de müşterilerimizin beğenisini toplamaktadır. Firmamıza ait olan internet sitemizi ziyaret ederek daha önce yapmış olduğumuz mescit halısı uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca firmamızın müşteri temsilcileri ile irtibat kurarak mescit halısı fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız mümkün.

Mescit Halısı Modelleri

Mescit halısı modelleri birçok farklı desen ve renk seçeneği ile satıştadır. Mescitler ufak mekanlar olduğu için genel olarak düz renk ya da saflı modeller tercih edilmektedir. Mescit halısı modelleri arasında seccadeli ve natürel modeller de mevcuttur. Mescitler için en çok tercih edilen modeller arasında natürel mescit halısı ya da hafif desenli mescit halıları yer alıyor.

Firmamızda satışı yapılan tüm mescit halısı modellerimiz kaliteli uzun ömürlü ve garanti belgesi olan halılardır. Firmamızdan satın alacak olduğunuz mescidi halılarının montajı ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde yapılır. Mescit halısı modellerimizi ayrıntılı bir şekilde incelemek ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Mescit Halısı Ölçüleri

Mescit halısı ölçüleri mescidin zeminine uygun bir şekilde duvardan duvara birebir alınmaktadır. Mescit halısı ölçülerinin birebir alınması halının zemine tam olarak oturması açısından oldukça önemlidir.  Firmamızdan halı siparişi talebinde bulunmanız durumunda mescit halısı ölçüleri çalışanlarımız tarafından net bir şekilde alınır. Ölçünün alınmasının ardından mescit halısının üretimine başlanır ve en kısa süre içerisinde size teslim edilir.

Mescit halısının sevkiyat ve montaj işlemi firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İnternet sitemizde mescit halısı uygulamalarımızı inceleyerek fikir edinebilir ve müşteri yorumlarımızı okuyabilirsiniz. Firmamız olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Mescit Halısı Desenleri

Mescit halısı desenleri mescitlerin iç dekorasyonu ile bütünlük sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Mescitler için halı seçimi yapılırken duvar dekoru avize ve mobilyalar ile uyumlu olmasına özen gösterilmelidir. Firmamızın internet sitesinde mescit halısı desenleri ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır. Sitemizi ziyaret ederek desenler ve fiyatlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Mescit Halısı M2 Fiyatı

Mescit halısı m2 fiyatı halının üretiminde kullanılan iplik ve boyanın kalitesine bağlı olarak değişir. Ayrıca mescit halısı m2 fiyatı halının model özelliği ile de ilgilidir. Firmamızda sağlam ve uzun ömürlü kullanıma uygun olan mescit halıları en uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Firmamızdan bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan mescit halısını avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.