Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Müslümanların ibadet mekânı olan camilerde cami halısı önemi oldukça büyük olan bir eşyadır. Camileri yalnızca namaz kılmak için cemaatin değil gezi ve ziyaret amacı ile gelen kişilerinde uğramış olduğu mekanlardır. Özellikle büyük ve tarihi camilerde insan trafiği oldukça yoğundur.

Cami zeminleri duvardan duvara cami halısı ile kaplanarak giren ziyaretçilerin zemin ile doğrudan teması engellenir. Cami halıları birbirinden farklı birçok renk desen ve model ile üretilerek satışa çıkarılmıştır. Cami halılarında aranması gereken en önemli özelliklerden biri de kolay temizlenebilir olmasıdır. Firmamızı ziyaret ederek her bütçeye her ihtiyaca ve zevke uygun olan cami halısı modelini kolayca bulabilirsiniz.

Cami Halısı Fiyatları

Cami halısı fiyatları halının model özelliğini ve üretiminde kullanılan malzemenin kalitesine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ayrıca cami halısı gelecek olan caminin büyüklüğü ve metrekaresi de fiyatı belirleyen unsurlar arasında yer alır. Piyasada birçok farklı tasarımda cami halısı modeli bulunur.

Cami halısı fiyatları firmadan firmaya ve modelden modele göre değişir. Firmamızda en avantajlı fiyatlar ile en kaliteli cami halılarının satışını yapmaktayız. Firmanızda en uygun fiyatlarla cami halısı satışı yapıyor ve ücretsiz montaj hizmeti vermekteyiz. Firmamızın internet sitesini ziyaret ederek model ve fiyat karşılaştırması yapabilir ve sipariş talebinde bulunabilirsiniz.

Cami Halısı Modelleri

Cami halısı modelleri uzman kişiler tarafından tasarlanarak satışa sunulmuştur. Cami halılarında her cami ve mescit için farklı birçok model ve renk mevcuttur. En çok tercih edilen cami halısı modelleri arasında seccadeli cami halısı saflı cami halısı ve göbekli cami halısı gibi modeller mevcuttur.

Firmamızın internet sitesinde yer alan cami halısı modelleri arasında ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun olan modeli bulabilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Firmamızda en uygun fiyatlar ile en kaliteli cami halılarının satışını yapmaktayız.

Cami Halısı Ölçüleri

Cami halısı ölçüleri her cami ve mescide göre değişkenlik gösterir. Firmamızdan halı tercihi yapmanız halinde ekiplerimiz camiye gelerek ölçüleri alır. Cami halısının üretimi alınan bu ölçülere göre yapılmaktadır. Ayrıca cami halısı ölçüleri cami halılarında fiyatı belirleyen en önemli unsurlar arasında da yer almaktadır.

Alınan ölçüye göre cami halısı en kısa süre içerisinde üretimi yapılarak camiye ücretsiz bir şekilde montajı yapılır.  Firmamız en kaliteli kolay temizlenebilir dayanıklı ve uzun ömürlü cami halılarını uygun fiyatlar ile müşterileri ile buluşturuyor. Firmamızı ziyaret ederek modellerimizi inceleyebilir ve sipariş talebinde bulunabilirsiniz.

Cami Halısı Desenleri

Cami halısı desenleri cami ve mescitlerin iç dekorasyonu ile uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Cami halılarında birbirinden farklı birçok desen model ve renk seçeneği mevcuttur. Geniş bir yelpazede yer alan cami halısı desenleri arasında göbekli cami halısı deseni seccadeli cami halısı ve saflı cami halısı de senin gibi modeller mevcuttur.

Cami halısı tercihi yapılırken model ve desenin caminin ya da mescidinin iç dekorasyonu ile uyumlu olmasına özen gösterilmelidir. Firmamızda her cami ve mescit ile uyumlu cami halısı desenini kolay bir şekilde bulmanız mümkün.

Cami Halısı M2 Fiyatı

Cami halısı m2 fiyatı model özelliğine göre değişkenlik gösterebilir. Firmamızda en avantajlı fiyatlar ile en kaliteli cami halılarının satışını yapmaktayız. Firmamıza ait olan internet sitemizde cami halısı modellerimiz ve cami halısı m2 fiyatı mevcuttur.

Buradaki modellerimizi inceleyerek fiyat karşılaştırması yapabilir ve size en uygun olan cami halısının sipariş talebini oluşturabilirsiniz. Firmamızda satışını yapmış olduğumuz tüm cami halıları iso kalite belgeli olup garantili ürünlerdir.