Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Melek cami halıları ile cami ce mescitlerde dekoratif ve tarihi bir hava yakalamak mümkün. Melek cami halıları kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü halılardır. Camiler hem ibadet için gelen cemaati hem de ziyaret için gelen turistleri ağırlar. Bu nedenle insan trafiği oldukça yoğundur.

Cami halılarında dayanıklılık daima ilk sırada aranan şarttır. Firmamızda satışı yapılan tüm cami halıları uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunar. Bu halılar leke tutmaz, alev almaz ve temizliği de son derece kolay yapılır. Firmamızdan cami halısı satın almanız halinde Türkiye’nin her iline nakliyat ve montaj sağlamaktayız. Firmamızı ziyaret ederek kaliteli cami halılarını uygun fiyatlar ile satın almanız mümkün.

Melek Cami Halıları Fiyatları

Melek cami halıları fiyatları halının kalitesine göre son derece uygundur. Melek cami halılarında fiyatlar ürünün üretiminde kullanılan ipliğin ve boyanın kalitesine göre farklılık gösterir. Ayrıca Melek cami halıları fiyatları halının model özelliğine göre de değişir. Firmamızda cami ve mescitler için en kaliteli cami halılarını piyasadaki en uygun fiyatlar ile satıyoruz.

Cami ve mescitler için halı seçimi yapılırken halının kalitesi kadar kolay temizlenir olması da son derece önemlidir. Ayrıca halının sık yıkanmaya karşı dayanıklı olması da önem arz eden konular arasında yer alır. Firmamızdan dayanıklı ve uzun ömürlü cami halılarını uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

 Melek Cami Halıları Modelleri

Melek cami halıları modelleri ile cami ve mescitlerde kolay bir şekilde dekorasyon sağlanır. Firmamız olarak müşterilerimize oldukça geniş bir yelpazede cami halısı modeli seçeneği sunuyoruz. Melek cami halıları modelleri arasında seccadeli cami halısı, göbekli cami halısı, saflı cami halısı ve natürel cami halısı yer alır.

Firmamızdaki tüm cami halısı modelleri her bütçeye ve her dekorasyona hitap eder. Cami halısı modellerimizi firmamıza ait olan internet sitesinden ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Firmamız Türkiye’nin tüm şehirlerine cami halısı satışı ve sevkiyatı yapılıyor.

Melek Cami Halısı Ölçüleri

Melek cami halısı ölçüleri ekibimiz tarafından birebir alınır ve ardından halının üretimine başlanır. Cami halısının ölçüsünün birebir alınması önemlidir. Halı zemin ile tam uyumlu olmalı ne eksik ne de fazla olmalıdır. Melek cami halısı ölçüleri ekibimiz tarafından alındıktan sonra halının fiyatı da net bir şekilde belirlenmiş olur.

Ölçüleri alınan cami halısının üretimi ve teslimi en kısa süre içerisinde gerçekleştirilir.  Cami halılarının sevkiyat ve montajı ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Firmamızda her camiye ve mescide uygun olan kaliteli cami halılarını avantajlı fiyatlar ile satın almanız mümkün.

Melek Cami Halıları Desenleri

Melek cami halıları desenleri sayesinde cami ve mescitlerde kolayca dekorasyon bütünlüğü sağlanır. Cami halısı seçimş yapılırken öncelikle halının kalitesine bakılmalı ve desenlerin cami ile uyum sağlamasına dikkat edilmelidir.

Melek cami halıları desenleri seccadeli, saflı, natürel gibi birçok farklı model ile firmamızda satıştadır. Ayrıca firmamıza ait olan internet sitesinde halı desenlerimizi ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Firmamızda satılan tüm cami halıları kalite belgeli ve garantili ürünlerdir.

Melek Cami Halıları M2 Fiyatı

Melek cami halıları m2 fiyatı model özelliği ile alakalıdır. Ürününün modeli, boya ve iplik kalitesine bağlı olarak fiyat değişir.

Melek cami halıları m2 fiyatı ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firmamız olarak Türkiye’nin tüm şehirlerine uygun fiyatlı ve kaliteli cami halısı satışı ve sevkiyatı yapıyoruz.