Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Kurs halısı yatılı ve gündüzlü eğitim veren kurslarının zeminde kullanılan duvardan duvara halılardır. Kurslar için halı seçimi yapılırken ilk olarak kalite ve dayanıklılık şartı aranmalıdır. Ayrıca kurs halıları anti bakteriyel ve anti statik özelliğe de sahip olmalıdır. Kurs ortamı birçok öğrencinin bir arada eğitim gördüğü mekanlardır.

Bu nedenle kurs halısı sıklıkla yıkanmaya karşı dayanıklı olmalı ve uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunmalıdır. Firmamız olarak kaliteli uzun ömürlü ve leke tutmayan kurs halılarını uygun fiyatlar ile müşterilerimizle buluşturuyoruz. Firmamızdan satın alacak olduğunuz kurs halılarını nakliye ve montajı ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde yapılır.

Kurs Halısı Fiyatları

Kurs halısı fiyatları halının üretiminde kullanılmış olan ipliğin ve boyanın kalitesine bağlı olarak değişir. Ayrıca kurs halısının model özelliği de fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer alır. Firmamızdan seçim yapmış olduğunuz kurs halısının metrekaresinin belirlenmesi için kurs binasına gelen ekiplerimiz ölçü alır.

Kurs halısı fiyatları ölçünün alınmasının ardından net olarak belirlenmiş olur. Kurs halısı fiyatları modelleri ve desenleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olmak için firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Burada modellerimizi ve daha önce yapmış olduğumuz kurs yurt cami ve mescit halısı gibi uygulamaları incelemeniz mümkün. Firmamızda kaliteli uzun ömürlü ve dayanıklı kurs halıları en uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur.

Kurs Halısı Modelleri

Firmamızda satışı yapılan kurs halısı modelleri yatılı ve gündüzlü kursların iç dizaynı ile uyum sağlar. Kurs halıları modelleri geniş renk ve desen seçeneği ile satıştadır. Kurslar için halı seçimi yapılırken modeli uyumunun yanı sıra kalitesi ve uzun ömürlü kullanılabiliyor olması da büyük önem arz eder.

Ayrıca kurs hanımlarının leke tutmama ve alev almama özelliğe sahip olanları seçilmelidir. Firmamıza ait olan internet adresimizde kurs halısı modelleri mevcuttur. Sitemizde yer alan galeriden modellerimizi ve daha önce yapmış olduğumuz kurs halısı uygulamalarımızın detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Firmamızda kaliteli sağlam ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunan kurs halıları uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur.

Kurs Halısı Ölçüleri

Kurs halısı ölçüleri ekibimiz tarafından kurs zeminini tamamen kaplayacak şekilde birebir alınmaktadır. Kursa halılarının ölçüsü alınırken ne eksik ne de fazla ölçü alınmalıdır aksi halde halılar yerine tam olarak oturmaz. Kurs halısı ölçüleri alındıktan sonra tercih etmiş olduğunuz halı modelinin üretimini başlanır.

Üretimi en kısa süre içerisinde tamamlanan kurs halısı ekibimiz tarafından yerine monte edilir. Kurs halısı sevkiyat ve montaj işlemi firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamızdan satın alacak olduğunuz tüm kurs halısı modellerimiz garanti belgesine sahiptir. Firmamızı ziyaret ederek kaliteli ve uzun ömürlü kurs halılarını en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kurs Halısı Desenleri

Kurs halısı desenleri genel olarak düz zemin üzerine hafif desenler ile tasarlanmıştır. Kurs halılarında renkler ve desenler çok göze çarpıcı değil daha doğal ve sadedir. Kurs halısı desenleri ve modelleri firmamıza ait olan internet sitemizdeki galeride mevcuttur. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun olan kurs halılarını firmamızdan güvenle satın alabilirsiniz.

Kurs Halısı M2 Fiyatı

Kurs halısı m2 fiyatı halıların model ve kalitesi ile ilgilidir. Akrilik kurs halıları ekonomi sınıfında olup yün kurs halıları daha yüksek fiyatlıdır. Kurs halısı m2 fiyatı ile ilgili ayrıntılı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamızdan kaliteli ve uzun ömürlü anti bakteriyel ve anti statik kurs halılarını en avantajlı fiyatlar ile satın almanız mümkün.