Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Yurt halısı öğrenci yatılı yurtları için tercih edilen ve zemini duvardan duvara kaplayan halılardır. Yurt kanallarında kalite dayanıklılık leke tutmama özelliği ve kolay temizlenebilir olması ilk aranan şartlar arasında yer alır. Yurt halısı öğrenci yurtları için özel olarak tasarlanmış olan esnek ve dayanıklılığı yüksek olan halılardır.

Firmamızı tercih ederek kaliteli ve uzun ömürlü kullanıma uygun olan yurt halılarını en uygun fiyatlar ile satın almanız mümkündür. Satışını yapmış olduğumuz tüm yurt halıları kalite ve garanti belgesine sahip olup anti bakteriyel ve anti statik ürünlerdir. Firmamızın internet sitesini ziyaret ederek modellerimizi ve fiyatlarımızı ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Yurt Halısı Fiyatları

Yurt halısı fiyatları halının model özelliği ve metrekaresi ile alakalıdır. Yurt halılarında fiyatlar halının kullanım alanının ölçüsü alınmadan net bir şekilde söylenmesi değildir. Seçilecek olan halının model özelliğe üretiminde kullanılan iplik ve boya fiyatın değişmesine sebebiyet verir.

Firmamızdan halı seçimi yapmanızın ardından ekibimiz halının kullanılacak olduğu yurda giderek birebir ölçü alır ve fiyatı tam olarak söyler. Ölçüsü alınan yurt halısı en kısa süre içerisinde üretimi tamamlanarak firmamız tarafından sevkiyat ve montajı yapılır. Yurt halısı fiyatları ve modelleri ile ilgili detaylı bilgiyi firmamıza ait olan internet sitemizi ziyaret ederek öğrenmeniz mümkündür. Firmamız en kaliteli yurt halılarını en avantajlı fiyatlar ile sizlerle buluşturuyor.

Yurt Halısı Modelleri

Yurt halısı modelleri öğrenci yurtları için özel olarak tasarlanmış ve satışa sunulmuştur. Yurt halılarında yurtlar ile uyumlu model ve desenler mevcuttur. Yurtlarda genel olarak düz renk halı tercih edilmekle birlikte desenli yurt halısı modelleri de oldukça ilgi görüyor.

Yurt halısı modelleri tercih edilirken yurt içerisindeki mobilya duvar dekoru avize gibi diğer unsurlarla uyumlu olmasına özen gösterilmelidir. Yurt halısının dayanıklılığı ve kolay temizliği de dikkat edilmesi gereken unsurlar arasındadır. Firmamızın internet sitesinde ziyaret ederek yurt halısı modellerimize ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Yurt Halısı Ölçüleri

Yurt halısı ölçüleri yurtların zeminine tamamen kaplayacak şekilde duvardan duvara birebir alınır. Ölçülerini birebir alınması halının tam olarak zemine oturması açısından büyük önem arz eder. Ayrıca yurt halısı ölçüleri alındıktan sonra seçilen halı modelinin fiyatı da net olarak belirlenmiş olur. Yurt halısı ölçüsünü alınma işlemi firmamızın uzman ekibi tarafından yapılıyor.

Halının üretimi yapıldıktan sonra ekiplerimiz yurt içerisine halı döşeme işlemini zemine monte etmek suretiyle yaparlar. Halının zemine monte işleminde kullanılan vidaların kalitesi de en az halının kalitesi kadar iyi olmalıdır. Firmamız olarak sizlere en kaliteli yurt halılarını en uygun fiyatlar ile satışa sunuyoruz. İnternet sitemizi ziyaret ederek daha önce yapmış olduğumuz halı uygulamalarımızı detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Yurt Halısı Desenleri

Yurt halısı desenleri her öğrenci yurdunun hiç mekânı ile uyumlu olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yurt halılarında genel olarak hafif desenler tercih edilmiştir. Firmamıza ait olan internet sitemizi ziyaret ederek yurt halısı desenleri ve fiyatlar ile ilgili ayrıntılı araştırma yapmanız mümkün. Firmamızda en kaliteli yurt halıları en uygun fiyatlar ile satıştadır.

Yurt Halısı M2 Fiyatı

Yurt halısı m2 fiyatı halının deseni ve model özelliğine göre değişir. Seçilecek olan halının modeli ve kalitesi fiyatı değiştiren en önemli faktörler arasında yer alır. Yurt halısı m2 fiyatı ile ilgili ayrıntılı bilgiyi firmamız ile irtibat kurarak öğrenmeniz mümkündür. Kaliteli ve dayanıklı yurt halısı satışı yapan firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.