Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Yurt halıları öğrenci yurtlarında duvardan duvara halı olarak döşenen ve zemini tamamen kaplayan halılardır. Duvardan duvara yurt halıları sayesinde öğrencilerin zemin ile doğrudan teması engellenmiş olur. Öğrenci yurtları için halı seçimi yapılırken mutlaka kalitesi ve kolay temizlenir olması ön planda tutulmalıdır. Yurtlar yoğun insan trafiğinin olduğu mekanlardır ve bu nedenle halıların sıklıkla yıkanması gerekir.

Yurt halılarının temizlik işlemi halı yıkama firmalarının yurt içerisine getirmiş oldukları büyük makineler ile yapılmaktadır.  Yurt halıları sık yıkanmaya elverişli olmalı ve yıkama sonrasında renk ve desenler birbirine karışmamalıdır. Bu nedenle yurtlar için halı alınırken titiz davranılmalıdır. Firmamızda dayanıklı kaliteli ve kolay temizlenir özelliğe sahip olan yurt halılarını en uygun fiyatlar ile bulmanız mümkün.

Yurt Halıları Fiyatları

Yurt halıları fiyatları ile ilgili ölçü alınmadan net bir şey söylemek mümkün olmaz. Yurt halılarında fiyatlar model özelliği ve halının ölçüsü ile alakalıdır. Yurt halıları fiyatları çalışanlarımız tam ölçü aldıktan sonra net olarak belirlenir. Firmamızdan halı modeli beğendikten sonra ekibimiz halının serilecek olduğu yurda giderek duvardan duvara ölçü alır.

Ölçü alınmasının ardından halının üretimine başlanır ve en kısa zaman teslim edilir. Yurt halıları yere sabitlenmek sureti ile zemine döşenir. Halının sevkiyat ve montajı ekibimiz tarafından yapılır. İnternet sitemizi ziyaret ederek yurt halısı model ve fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Firmamız en kaliteli yurt halılarını uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturuyor.

Yurt Halıları Modelleri

Yurt halıları modelleri düz renk ya da desenli olarak satışa sunulmuştur. Yurt halılarında birçok farklı renk ve desen seçeneği mevcuttur. Yurt halıları modelleri her öğrenci yurdu ile kolay bir şekilde uyum sağlayacak tarzda tasarlanmıştır. Yurt halılarında kalite sağlamlık ve uzun ömürlülük son derece önemlidir.

Ayrıca halının anti bakteriyel ve anti statik olması en az kalitesi kadar önem arz eden konular arasında yer alır. Çünkü yurtlar birçok öğrencinin bir arada kalmış olduğu mekanlar olduğu için hijyen daima ön planda tutulmalıdır. Firmanızda üretimi ve satışı yapılan tüm yurt halıları leke tutmayan alev almayan ve kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Firmamızı ziyaret ederek uygun fiyatlar ile kaliteli yurt halılarını satın alabilirsiniz.

Yurt Halıları Ölçüleri

Yurt halıları ölçüleri firmamızın uzman ekibi tarafından birebir alınır. Yurt halılarının ölçüleri tam olarak alınmalıdır. Aksi takdirde halı zemine tam oturmaz potluk ve kayma yapar. Bu nedenle halının ölçüsü tam olarak alınmalı ne eksik ne de fazla olmalıdır. Ayrıca yurt halıları ölçüleri halı fiyatlarını belirleyen en önemli unsurlar arasında yer alır.

Yurdun büyüklüğü ve halının serilecek olduğu alanın metrekaresi fiyatı doğrudan etkiler. Ekibimiz tarafından yurt halısının ölçüsü alındıktan sonra kısa zaman içerisinde üretimi tamamlanır ve teslim edilir. İnternet sitemizden fiyatlarımızı ve modellerimizi ayrıntılı bir şekilde inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Yurt Halıları Desenleri

Yurt halıları desenleri her öğrenci yurdu ile uyum sağlayacak tarzda tasarlanmıştır. Firmamıza ait olan internet sitemizi ziyaret ederek yurt halıları desenleri ile ilgili detaylı inceleme yapabilirsiniz. Firmamızdan satın alacak olduğunuz yurt halısının montajı ekibimiz tarafından yapılır.

Yurt halıları m2 fiyatı halının model özelliği üretiminde kullanılan iplik ve de boyanın kalitesine göre farklılık göstermektedir. Yurt halıları m2 fiyatı ile ilgili ayrıntılı bilgiyi firmanıza ait olan internet sitemizden öğrenmeniz mümkün.  Firmamızda kaliteli dayanıklı ve uzun ömürlü yurt halılarının satışını yapmaktayız. Satışını yaptığımız tüm yurt halılarımız kalite belgeli ve garantili ürünlerdir.