Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Yün cami halısı modelleri oldukça dayanıklı kaliteli ve uzun ömürlü modellerdir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu camilerde cami halıları uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kalitesinde kalarak kullanım imkânı sunar. Yün cami halısı modelleri kolay leke tutmaz kolay bir şekilde temizlenebilir ve yaz aylarında serin kış aylarında da sıcak tutma özelliğine sahiptir.

Diğer modellere göre biraz daha yüksek fiyatlı olan yün cami halıları kalite olarak son derece sağlam ve dayanıklıdır. Firmamızı ziyaret ederek yün cami halısı ve diğer modellerimiz ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Firmamızdaki tüm modellerimiz herkesin bütçesine ve beğenisine hitap edecek türdendir.

Yün Cami Halıları

Yün cami halıları cami halısı modelleri arasında en kalitelisidir. Bu halıların üretiminde kaliteli iplik ve boya malzemesi kullanılmış olup tamamen yünden üretilmiştir. Yün cami halıları diğer cami halısı modellerine göre biraz yüksek fiyatlı olsa da uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunuyor.

Yün Cami halılarında metrekare başına düşen ilmek sayısı oldukça sıktır. Bu da halıyı daha dayanıklı ve sağlam bir hale getirir. Yün cami halılarının yaz aylarında serin kış aylarında sıcak tutma özelliği olup aynı zamanda alev almama özelliği de mevcuttur. Yün cami halıları firmaları oldukça çeşitli modeller ile satıştadır. Modellerimizi incelemek ve fiyatlarımızı ayrıntılı bir şekilde öğrenmek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Yün Cami Halısı Fiyatları

Yün cami halısı fiyatları diğer halı modellerine göre daha pahalıdır. Ancak cami halıları çok daha kaliteli ve sağlam olduğu için uzun yıllar boyunca kullanım imkânı vermektedir. Yün cami halısı fiyatları caminin metrekare ölçüsü ekibimiz tarafından tam olarak alındıktan sonra net bir şekilde belirlenir.

Firmamızda satışı yapılan cami halılarımız kalite ve garanti belgesi bulunan ürünlerdir. Satış sonrasında oluşabilecek herhangi bir sorun için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. Firmamıza ait olan internet sitemizi ziyaret ederek tüm halı modellerimizi ve fiyatlarımızı inceleyerek piyasadaki diğer firmalar ile karşılaştırma yapmanız mümkün. Firmamızdaki tüm cami halılarımız uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur.

Yün Cami Halısı Modelleri

Yün cami halısı modelleri birbirinden farklı renk ve desen seçeneği ile firmamızda satıştadır. Yün cami halısı modelleri cami ve mescitlerde uzun yıllar boyunca yıpranma yapmadan kullanma imkânı sunar. Firmanızda yün cami halısı modelleri uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Sitemizi ziyaret ederek fiyatlarımız ve modellerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yün Cami Halısı Ölçüleri

Yün cami halısı ölçüleri cami ve mescitlerin zeminleri duvardan duvara ölçülerek alınmaktadır. Yün cami halısı ölçüleri halının fiyatını da belirleyen en önemli unsurlar arasında yer alır. Firmamız olarak piyasadaki diğer firmalara göre en uygun fiyatlarla kaliteli cami halısı satışı yapıyoruz.

Yün Cami Halısı Desenleri

Yün cami halısı desenleri ve modelleri firmamızda geniş bir yelpazede satışa sunulmuştur. Yün cami halısı desenleri ile camilerde ve mescitlerde dekorasyon uyumu sağlanır. Firmamıza ait olan internet sitemizdeki galeride yün cami halılarımızın desen ve renkleri mevcuttur. Türkiye’nin tüm şehirlerinden firmamız ile irtibata geçerek uygun fiyatlar ile cami halısı satın alabilirsiniz.

Yün Cami Halısı M2 Fiyatı

Yün cami halısı m2 fiyatı Diyar halı modellerine göre daha pahalıdır. Kalitesi son derece yüksek olduğu için fiyatı da yüksektir. Yün cami halısı m2 fiyatı ve model özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi firmamızın internet sitesini ziyaret ederek öğrenmeniz mümkündür. Firmamızda uygun fiyatlar ile yün cami halısı satışı yapılır.