Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Seccadeli cami halısı cami ve mescitlerde en çok kullanılan halı modelleri arasında yer almaktadır. Seccadeli cami halısı modelinin üzerinde seccade desenleri bulunur. Bu seccade desenleri sayesinde camiye ibadet için gelen cemaatin namaz saflarını oluşturması kolaylaşır. Seccadeli cami halısı modelleri ve desenleri oldukça geniş bir yelpazede müşterilerin beğenisine sunulmuştur.

Seccadeli camiyi halılarında modeller ve akrilik modeller mevcuttur. Firmamızda satışı yapılan tüm cami halısı modellerinin garanti ve kalite belgesi vardır.  Firmamızdaki yüm halı modellerimiz kalitelidir ve uzun ömürlü kullanıma uygundur. Ayrıca renk ve desen çeşitliliği ile her cami ve mescidin iç dekorasyonu ile uyum sağlar.

 

Seccadeli Cami Halıları

Seccadeli cami halıları cami ve mescitler için özel olarak tasarlanmış olan üzerinde seccade desenleri yer alan adalardır. Firmamızda satışı yapılan seccadeli cami halısı ve diğer modellerimiz sık yıkanmaya elverişli kaliteli ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunan halılardır. Camiler insanların çok sık ziyaret etmiş oldukları alanlar olduğu için halıların sıkça yıkanması gereklidir.

Cami halıları halı yıkama firmalarının Cami içerisinde özel makineler ile yapmış oldukları işlemle yıkanır. Bu noktada cami halısının kalitesi büyük önem arz eder. Desenler ve renkler birbirine karışmamalı solma yapmamalıdır. Seccadeli cami halıları ve diğer modellerimizi firmamızın internet sitesinde detaylı bir şekilde inceleyebilir ve uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Seccadeli Cami Halısı Fiyatları

Seccadeli cami halısı fiyatları halının model ve kalite özelliğine bağlı olarak değişmektedir. Firmamızdan halı tercihi yapmanız halinde ekiplerimiz cami içerisinde tam ölçü alır ve size seccadeli cami halısı fiyatları ile ilgili bilgiyi söyler. Seccadeli cami halı metrekare fiyatları firmamızın internet sitesinde ayrıntılı bir şekilde yer alıyor.

İnternet sitemizi ziyaret ederek metrekare fiyatları üzerinden seçecek olduğunuz halının fiyatını tahminini olarak hesaplayabilirsiniz. Firmanızda seccadeli cami halıları göbekli cami halıları ve akrilik cami halıları gibi modellerimiz en uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Halı modellerimiz ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu firmamızın müşteri temsilcilerine yönlendirebilirsiniz.

Seccadeli Cami Halısı Modelleri

Seccadeli cami halısı modelleri her cami ve mescidin iç dekorasyonu ile kolay bir şekilde bütünlük sağlayacak tarzda tasarlanmıştır. Seccadeli cami halısı modelleri desen ve renkleri ile camilerde oldukça uyumlu bir hava yakalanır. Seccadeli cami halısı modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi firmamızın web sayfasını ziyaret ederek öğrenmeniz mümkündür.

Seccadeli Cami Halısı Ölçüleri

Seccadeli cami halısı ölçüleri cami ya da mescidin zemin ölçülerinin duvardan duvara birebir alınması ile başlar. Ayrıca seccadeli cami halısı ölçüleri halının fiyatını da net bir şekilde belirleyen en önemli faktördür. Firmamızdan sağlam kaliteli ve uzun ömürlü seccadeli cami halılarını en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Seccadeli Cami Halısı Desenleri

Seccadeli cami halısı desenleri halı üzerine seccade motifleri işlenerek tasarlanmıştır. Cami ve mescitlerde en çok tercih edilen modeller arasında yer alan seccadeli cami halısı desenleri ile camilerin iç dizaynıyla kolay bir şekilde uyum yakalanabilir. Seccadeli cami halısı modellerimizi ve diğer modelleri incelemek için firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Seccadeli Cami Halısı M2 Fiyatı

Seccadeli cami halısı m2 fiyatı tercih edilen halının özelliğini ve ölçüsüne göre farklılık göstermektedir. Firmamıza ait olan internet sitemizde seccadeli cami halısı m2 fiyatı ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır. Buradan cami halıları modelleri arasında fiyat karşılaştırması yapabilir ve tercihinize uygun olan modeli kolayca seçip sipariş talebinde bulunabilirsiniz.