Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Mescit halıları camilere göre daha küçük olan ibadet mekanlarında kullanılan halılardır. Mescit halıları zemini tamamen kaplayan duvardan duvara halılar olup zemine vidalama sureti ile monte edilir. Mescitler genellikle hastane alışveriş merkezi okul gibi mekanlarda yer alan küçük ibadet yerleridir. İnsan giriş çıkışı oldukça yoğun olan mescitlerin halılarının dayanıklı uzun ömürlü ve hijyenik olması son derece önemlidir.

Mescit halıları anti bakteriyel ve anti statik özelliğe sahip olmalı ve sık yıkanmaya karşı da elverişli olmalıdır. Firmamızda kaliteli ve dayanıklı mescit halılarının uygun fiyatlar ile satışını yapmaktayız. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun olan mescit halısını firmamızdan güvenle satın alabilirsiniz.

Mescit Halıları Fiyatları

Mescit halıları fiyatları halının model özelliği ve kalitesi ile alakalıdır. Halının üretim aşamasında kullanılan boya ve ipliğin kalitesi hatta deseni bile fiyatı değiştirebilir.  Ayrıca mescit halıları fiyatları halının serilecek olduğu alanın ölçüsüne göre de farklılık gösterir.  Mescitler için halı seçimi yapılırken fiyat elbette önemlidir.

Ancak halının uzun ömürlü ve uygun olması leke tutmama ve alev almama özelliğine sahip olması da son derece önemlidir. Firmamızda satışını yapmış olduğumuz mescit halıları leke tutmaz ve alev almaz özelliğe sahip olup uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunar. Firmamızı tercih ederek en kaliteli mescit halılarını en avantajlı fiyatlar ile satın almanız mümkün.

Mescit Halısı Modelleri

Messcit halısı modelleri birbirinden farklı renk ve desen seçeneği ile oldukça çeşitlidir. Mescitlerde genel olarak düz renk ya da hafif desenli mescit halısı modelleri tercih edilse de seccadeli ve saflı mescit halısı modelleri de ilgi görmektedir. Firmamızdan satın alacak olduğunuz tüm mescit halıları garanti ve kalite belgesine sahip olan uzun ömürlü halılardır. Satın almış olduğunuz mescit halısının sevkiyat ve montajı firmamız tarafından yapılıyor.

Firmamızım Türkiye’nin her iline mescit halısı satışı mevcuttur. Satışını yapmış olduğumuz mescit halısı modellerimizi incelemek ve fiyatlar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Mescit halıları ile ilgili her türlü sorunuz için irtibat numaralarımız ile bize ulaşabilirsiniz.

 Mescit Halıları Ölçüleri

Mescir halıları ölçüleri firmamız çalışanları tarafından birebir alınmaktadır. Mescit halısı ölçüsünün tam olarak alınması halının zemine oturması bakımından büyük önem taşır. Ayrıca mescit halıları ölçüleri alındıktan sonra fiyat da net olarak belirlenmiş olur. Firmamızdan seçmiş olduğunuz mescit halısı ölçüsü alındıktan sonra üretilmeye başlanır ve en kısa süre içerisinde teslim edilir.

Mescit halısının sevkiyat ve montajı firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Firmamız olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. İnternet sitemizde mescit halısı modellerimiz ve daha önce yapmış olduğumuz uygulamalar mevcuttur. Sitemizi ziyaret ederek mescit halıları hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız mümkün.

Mescit Halıları Desenleri

Mescit halıları desenleri geniş renk ve model çeşitliliği ile kolay seçim imkânı sunuyor. Firmamızda satışı yapılan mescit halıları mescitlerin iç dekorasyonu ile uyumlu olan modellerdir. Mescit halıları desenleri ve fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgiyi firmamızın internet sitesinde bulmanız mümkün. Firmamız kaliteli mescit halılarını uygun fiyatlar ile satışa sunmuştur.

Mescit Halıları M2 Fiyatı

Mescit halıları m2 fiyatı model özelliğine göre belirlenir. Firmamızdan her mescit ile uyumlu olan halıyı uygun fiyatlar ile satın almanız mümkün. Mescit halıları m2 fiyatı ile ilgili detaylı bilgiyi firmamızın müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Firmamıza ait olan internet sitemizde bize ulaşabileceğiniz irtibat numaralarımız mevcuttur. Firmamız olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.