Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Natürel cami halısı modelleri cami ve mescitlerde doğallık ve sadelikten yana olanlar için oldukça iyi bir tercihtir. Natürel cami halısı modellerinde genellikle toprak tonları tercih edilmiştir. Natural cami halıları her cami ve mescidin iç dekorasyonu ile kolay bir şekilde uyum sağlar.

Natürel cami halıları düz renk olarak tasarlanmıştır.  Kaliteli dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma uygun olan bu halı modelleri kolay leke tutmaz ve temizliği de oldukça kolay bir şekilde yapılır. Firmamızda natürel cami halısı yün cami halısı ve seccadeli cami halısı gibi modeller yer almaktadır. Tüm cami halılarımız kalite ve garanti belgesine sahip olan ürünlerdir.

Natürel Cami Halıları

Natürel cami halıları doğal ve sade bir görünüme sahip olan cami halısı modellerindendir. Natürel Cami halılarının üretiminde daha çok düz renkler tercih edilmiştir. Natürel cami halıları görünüm olarak gözü yormaz ve camilerde dingin bir hava ortaya çıkarır. Natural cami halıları daha çok kahverengi ve tonlarından üretilmiştir.

Firmamızda natürel cami halısı modellerinin dışında farklı birçok desen ve model de mevcuttur. Firmanıza ait olan internet sitemizden cami halısı model ve desenlerimizi ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ayrıca fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Firmamız piyasadaki en uygun fiyatlar ile kaliteli cami halılarının satışını yapmaktadır. Tüm halı modellerimiz kalite belgesine sahip olan modellerdir.

Natürel Cami Halısı Fiyatları

Natürel cami halısı fiyatları ölçüye model özelliğine ve kaliteye bağlı olarak farklılık gösterir. Natürel cami halısı modelleri firmamızda avantajlı fiyatlar ile satılmaktadır. Natürel cami halısı fiyatları caminin metrekare ölçüsü tam olarak alındıktan sonra net bir şekilde belirlenmiş olur. Firmamızın internet sitesinde natürel cami halısı metrekare fiyatlarını ayrıntılı bir şekilde incelemeniz mümkün.

Bizden satın alacağınız her model cami halısı garanti ve kalite belgesine sahip olup sevkiyat ve montajı firmamız tarafından yapılmaktadır. Cami halıları cami ya da mescit zeminine vidalanarak sabitlenir. Firmamızın Türkiye’nin tüm şehirlerine cami halısı satış sevkiyat ve montaj hizmeti mevcuttur. Firmamızdan uygun fiyatlar ile cami halısı satın alabilirsiniz.

Natürel Cami Halısı Modelleri

Natürel cami halısı modelleri firmamızda en uygun fiyatlar ile satıştadır. Natürel cami halısı modelleri ve desenleri geniş bir yelpazede satışa sunulmuştur. Natürel cami halısı modelleri ve fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgiye firmamızın internet sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Firmamız uygun fiyatlar ile cami halısı satışı yapıyor.

Natürel Cami Halısı Ölçüleri

Natürel cami halısı ölçüleri cami ya da mescidin zemini duvardan duvara ölçülerek birebir alınır. Natürel cami halısı ölçüleri tam olarak alınması halının yerine oturması ve potluk yapmaması açısından büyük önem arz eder. Halı ölçüleri firmamızın ekibi tarafından dikkatli bir şekilde alınır ve ardından halının üretimine başlanır. Üretimi yapılan halı en kısa sürede teslim edilir.

Natürel Cami Halısı M2 Fiyatı

Natürel cami halısı m2 fiyatı halının model ve kalite özelliğine bağlı olarak farklılık gösterir. Akrilik halılarda fiyatlar diğer halı modellerine göre çok daha ekonomiktir. Naturel cami halısı m2 fiyatı ile ilgili ayrıntılı bilgiyi firmamızın web adresini ziyaret ederek öğrenmeniz mümkündür.

Firmamızdan satın alınan tüm Cami halılarının sevkiyat ve montajı ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Ekibimiz satın almış olduğunuz cami halısını cami ya da mescidin zeminine vidalayarak sabitler. Bu sayede halı kayma ve toplanma yapmaz. Zemine sabitlenen halının yıkama işlemi de halı yıkama şirketlerinin cami içerisine getirmiş oldukları özel halı yıkama makineleri ile yapılıyor.