Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Büyük bir çoğunluğunun Müslümanların oluşturduğu ülkemizde her yerde farklı büyüklüklerde cami ve mescitler yer alır. Cami halı cami ve mescitler için son derece önemli bir eşyadır. Cami halı kullanımı ile camiye giren kişilerin zemin ile direkt olarak teması engellenmiş olur. Bu açıdan cami ve mescitlerde  cami halı kullanımının önemi büyüktür. Cami halıları yalnızca bir zemin döşemesi değil aynı zamanda cemaatin rahat bir şekilde namaz kılmasını sağlayan zeminin soğuğundan koruyan eşyalardır.

Cami halıları ve mescit halıları evlerde kullanılan halılara göre çok daha büyük boyutlarda olan halılardır. Firmamızın modern üretim tesislerinde bu halıların üretimi gerçekleştirilmektedir. Üretimini yapmış olduğumuz cami halıları en kısa süre içerisinde kullanılacak olduğu alana firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde sevkiyatı yapılır ve montaj işlemi gerçekleştirilir. Cami halıları sabit halılardır ve zemine halılar için uygun olan vidalar ile sabitlenir. Türkiye’nin tüm şehirlerinden firmamız ile iletişime geçerek cami halısı modellerimize inceleyebilir fiyatlarımız hakkında bilgi alabilir ve sipariş talebi oluşturabilirsiniz. Firmamızın ülkemizin her şehrine cami halısı satışa ve sevkiyat hizmeti mevcuttur.

Cami Halısı 

Cami halısı üretimi ve satışı uzun yıllardır firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamızın modern üretim tesislerinde ki makineler ile istenilen metrekarede tek parça halinde cami halısı üretimi yapıyoruz. Firmamız çok uzun yıllardan bu yana cami ve mescitler için birbirinden farklı modellerde ve ebatlarda cami halısı üretimi ve satışı yapmaktadır. Firmamızın üretim yelpazesinde yer alan cami halılarının yapıları ve desenleri müşterilerimizin zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmektedir. Cami halısı modellerimiz arasından bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olanı seçerek avantajlı ödeme koşullarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Cami Halıları 

Firmamızın üretim portföyünde yer alan cami halıları birbirinden farklı üretim tarzı ile müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Firmamızda üretimi ve satışı yapılan cami halıları camilerde hijyen standartlarına maksimum seviyede tutan halılardır. Bir zemin döşemesi olarak kullanılan    cami halıları  cami ve mescitlerde hem estetik oluşturan hem de rahat ibadet yapılmasını sağlayan ürünlerdir. Bundan dolayı firmamızın sunmuş olduğu cami halıları cami ve mescitler için en uygun renk ve desenlere sahiptir. Firmamızdan seccadeli cami halısı modelleri saflı cami halısı modelleri göbekli cami halıları gibi birçok farklı modele avantajlı fiyatlar ile satın almanız mümkündür.

Cami Halı Fiyatları 

Cami halı fiyatları firmamızdan seçecek olduğunuz halının boyutlarına ve kalitesine göre değişir. Firmamızda  cami halı fiyatları herkesin bütçesine göre avantajlı bir yelpazede satıştadır. Cami halı fiyatları cami ve mescitte halının serilecek olduğu alanın ölçüsü tam olarak alınmadan net bir şekilde belirlenemez. Cami ve mescit halıları normal yaşam alanlarında kullanılan halıların ebatlarına göre standartların çok daha üzerindedir. Bu nedenle cami halısı imalatı yapılmadan önce cami mescit içerisinde birebir ölçü alınması gerekir.

 

Cami Halısı Fiyatları 

Cami halısı fiyatları net bir şekilde belirlenmesi için ekiplerimiz cami ya da mescide gelerek duvardan duvara tam olarak ölçü alır. Ölçü alınmasının ardından cami halısı fiyatları tam olarak belirlenmiş olur. Firmamızda üretimini ve satışını yapmış olduğumuz cami halısı fiyatları herkesin bütçesine hitap ederdi. Oldukça avantajlı fiyatlar ile satışa sunmuş olduğumuz cami ve mescit halılarımız kaliteli uzun ömürlü ve sağlam halılardır.

Cami Halısı Firmaları 

Cami halısı firmaları arasında en iyisi olan firmamız uzun yıllardan bu yana Cami evi mescitler için modern tesislerinde halı üretimi yapmaktadır. Kaliteli ve güvenilir cami halısı firmaları arasında ilk sırada yerini almış olan firmamızdan satın alacak olduğunuz tüm cami ve mescit halıları uygun fiyatlar ile satıştadır. Kaliteli ve güvenilir  cami halısı firmaları arasında yer alan firmamızdan her cami ve mescit için uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Cami Halısı Desenleri 

Cami halısı desenleri estetik açıdan cami ve mescitler ile uyumlu olmalıdır. Bu nedenle cami halısı tercihi yapılırken cami halısı desenleri caminin içerisinde yer alan diğer unsurlar ile uyumlu olmalıdır. Firmamızda satışı yapılan tüm cami halısı desenleri uzman kişiler tarafından tasarlanmış ve sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Ayrıca geniş bir renk yelpazesine sahip olan halılarımız cami ve mescitler içerisinde dekorasyon bütünlüğü sağlar.  Modellerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için firmamıza ait olan web sitemizdeki kataloğu inceleyebilir ve sipariş talebi oluşturabilirsiniz. Cami halıları ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu firmamızın müşteri temsilcilerine yönlendirebilirsiniz. Firmamıza ait olan irtibat numaralarımız internet sitemizde mevcuttur.

Cami Halısı Modelleri 

Cami halısı modelleri ülkemizin her camisinde bir gelenek haline gelmiş ve önemli bir kültür olarak öne çıkmıştır. Cami halısı modelleri seçimde firmamızın size sunmuş olduğu farklı seçenekler içerisinde yapacağınız seçimler ile cami ve mescitlerde yapıya uygun olan renklerde ve boyutlarda cami halısı modelleri satın alabilirsiniz. Ülkemizdeki Osmanlı ve Selçuklu mimarilerinin görülmüş olduğu tarihi eser niteliğindeki camilerde caminin estetik özelliklerine uygun olan cami halısı modellerini firmamızda bulmanız mümkün.

Cami Halısı Ölçüleri 

Cami halısı ölçüleri evlerde ve diğer yaşam alanlarında kullanılan halılara göre çok daha büyük boyutlarda olan tek parça halindeki halılardır. Cami halısı ölçüleri uzman kişiler tarafından birebir olarak alınmalıdır. Ölçünün birebir alınmaması halının zemine tam olarak yerleşememesi demektir. Ayrıca cami halısı ölçüleri ile seçim yapılan cami halısının fiyatı da net bir şekilde belirlenmiş olur. Cami halısı modelleri arasında en kaliteli ve en dayanıklılarından olan yün cami halılarının fiyatları diğer modellere göre biraz daha yüksektir. Ancak bu halılar uzun yıllar boyunca kullanım vadeden çabuk yıpranmayan son derece dayanıklı halı modelleridir.

Cami Halısı Temizliği 

Camilerde hijyenin sağlanması sağlık açısından son derece önem arz eder. Camiler çok fazla insanın gün içerisinde giriş çıkış yapmış olduğu alanlar olduğu için cami halısı temizliği sıklıkla yapılması gereklidir. Cami halıları oldukça büyük ebatlarda halılardır ve cami halısı temizliği halıyı yerinden kaldırmadan cami içerisinde yapılmalıdır. Halı yıkama hizmeti veren şirketler cami içerisine getirmiş oldukları temizlik makineleri ile   cami halısı temizliği işlemini gerçekleştirir.  Halı yıkama işleminde halının yapısına zarar vermeyen ve camiye gelen cemaatin ve de ziyaretçilerin sağlığını tehdit etmeyen deterjanlar kullanılmamalıdır.

 

Cami Halısı Özellikleri 

Cami halısı özellikleri arasında halının uzun ömürlü kullanıma uygunluğu aranmalıdır. Cami halısı cami içerisindeki diğer unsurlar ile bütünlük sağlamalı ve göze hoş görünmelidir. Cami halısı özellikleri caminin estetik görünümünü ve halının kalitesini de belirler. Cami ve mescitler için halı satın alınırken mutlaka cami halısı özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü cami halıları sıklıkla değiştirilebilecek ürünler değildir. Bu nedenle uzun ömürlü bir şekilde kullanım vaad etmeli  ve desenen cami içerisi ile uyumlu olması gereklidir.

Cami Halısı Uygulamaları 

Firmamızın üretmiş olduğu cami halılarını internet sitemizdeki galeriden inceleyerek cami halısı uygulamaları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Firmamızın daha önce yapmış olduğu cami halısı uygulamaları web sitemizde ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır. Cami halısı uygulamaları profesyonel ekip eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Cami ve mescit halıları zemine halılar için uygun olan vidalar ile sabitlenir. Bu vidalama  sayeside halının kayma ya da toplanma yapması önlenmiş olur.

Cami Halısı M2 Fiyatları 

Cami halısı m2 fiyatları farklı tarzlarda ve modellerde üretilmiş olan halılarınızın özelliğine göre değişiklik gösterir. Cami halısı m2 fiyatları özel kalite halı süper çift mekik halı mega akrilik halı ve klasik akrilik gibi farklı tarzlara göre değişir. Cami halısı m2 fiyatları cami ya da mescidde halının kullanılacak olduğu alanın ölçüsüne göre belirlenir. Ölçü alındıktan sonra firmamızın modern üretim tesislerinde halının üretimine başlanır ve kısa sürede teslim edilir.

Bahariye Cami Halısı 

Bahariye cami halısı antibakteriyel özelliğe sahip olan halılar çdır ve küf bakteri gibi mikroorganizmaları içerisinde barındırmaz. Bahariye cami halısı modelleri yıkamaya müsait bir yapıdadır ve formunu uzun süre muhafaza eder. Bahariye cami halısı modelleri ile camilerde ve mescitlerde dekorasyon bütünlüğü kolay bir şekilde sağlanır. Firmamızdan satın alacak olduğunuz tüm cami ve mescit halılarımız kalite ve garanti belgeli olan ürünlerdir. Ayrıca tüm halı modellerimiz laboratuvar test aşamalarına da alınır.

Bahariye Cami Halısı Fiyatları

Bahariye cami halısı fiyatları tam olarak belirlenmesi amacı ile seçmiş olduğunuz halının ölçüsü cami içerisinde birebir alınır. Bahariye cami halısı fiyatları herkesin bütçesine hitap eder. Bahariye cami halısı fiyatları üretim kalitesine göre farklılık gösterir. Firmamızda kaliteli dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma uygun olan cami ve mescit halısı modellerini en uygun fiyatlar ile bulmanız mümkündür.

Stop Cami Halısı 

Stop cami halısı modelleri ile cami ve mescitlerde renk uyumu yakalanır ve dekorasyon bütünlük sağlanır. Stop cami halısı modelleri toplu olarak kullanılan cami ve mescitlere gelen cemaatin ve ziyaretçilerin zemin ile direkt olarak temasını engeller.  Çok uzun yıllardan bu yana camiler ve mescitler için birbirinden farklı model ve tarzlarda halı imalatı yapan stop cami halısı firmamız kaliteli ve uzun ömürlü halıları uygun fiyatlar ile müşterileri ile buluşturuyor.

Stop Cami Halısı Fiyatları 

Stop cami halısı fiyatları model marka ve metrekareye göre değişir. Camiler oldukça büyük ebatlara sahip olan alanlar olduğu için stop cami halısı fiyatları metrekare ölçüsü alındıktan sonra belirlenmiş olur. Stop cami halısı fiyatları yün halı akrilik halı ve diğer modeller arasında değişkenlik gösterir. Cami halısı fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi firmamızın internet sitesini ziyaret ederek öğrenmeniz mümkündür. Firmamızda kaliteli camiye uygun fiyatlar ile satıştadır.

Cami Halısı Metrekare Fiyatları 

Cami halıları birbirinden farklı tarzda renkte ve modelde üretimi yapılan ürünlerdir. Cami halısı metrekare fiyatları satışı yapılan halının model özelliğine göre değişmektedir. Cami halısı metrekare fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Kolay temizlenebilen hijyenik anti bakteriyel ve anti statik cami halıları firmamızda uygun fiyatlar ile satıştadır. Cami halısı metrekare fiyatları cami ya da mescidin iç ebatlarının ölçüsü tam olarak alındıktan sonra belirlenir.

Yün Cami Halısı 

Yün cami halısı modelleri ile cami ve mescitlerde hem dekorasyon bütünlüğü sağlanır hem de uzun ömürlü ve kaliteli halı tercihi yapılmış olur. Yün cami halısı çeşitlerin yaz aylarında serin ve kış aylarında sıcak tutma özelliği ile öne çıkıyor. Firmamızın modern üretim tesislerinde üretimi ve satışı yapılan yün cami halısı modellerini mağazamızdan ya da internet sitemizden ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Göbekli Cami Halısı 

Camiler ve mescitler için en çok talep gören göbekli cami halısı modelleri firmamızda uygun fiyatlar ile satıştadır. Göbekli cami halısı modelleri ile cami ve mescitlerde estetik açıdan uyum yakalanır. Özellikle tarihi ve büyük camilerde göbekli cami halısı modelleri camilerin tarihi havasına daha ön plana çıkarır. Göbekli cami halısı cami ve diğer tüm modeller uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile firmamızda satışa sunulmuştur.

Cami Halısı Modelleri 

Büyük bir çoğunluğunu Müslümanların oluşturmuş olduğu ülkemizde farklı büyüklüklerde cami ve mescitler mevcuttur. Cami halısı modelleri cami ve mescitler için oldukça önemli bir eşyadır. Camilerde cami halısı kullanımı son derece önemlidir. Cami halısı modelleri arasında yün cami halıları göbekli cami halıları akrilik cami halıları gibi çeşitler mevcuttur. Firmamıda birbirinden farklı cami halısı modelleri uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur.

Cami Halısı İmalatçıları 

Cami halısı imalatçıları arasında en iyi firmalardan olan firmamız uzun yıllardır cami ve mescitler için halı üretimi yapmaktadır. Güvenilir ve kaliteli cami halısı imalatçıları arasında ilk sıralarda kendine yer edinmiş olan firmamız tüm cami ve mescitler için uygun fiyatlı ve kaliteli halı satışı yapmaktadır. Cami halısı imalatçıları ve halı satıcıları firmaları arasında yer alan firmamızdan cami ve mescitler için uygun tarzda halı modeli satın almanız mümkün.

Cami Halısı Fiyat Listesi 

Cami halısı fiyat listesi halıların model ve desen özelliğine göre değişmektedir. Firmamızda cami ve mescitler için cami halısı fiyat listesi oldukça uygundur. Seçim yapmış olduğunuz halının kullanılacak olduğu alanda duvardan duvara ölçüm yapıldıktan sonra fiyat net olarak belirlenir. Cami halısı fiyat listesi için firmamızın internet sitesini ziyaret ederek araştırma yapabilirsiniz.

Cami Halısı Saf Ölçüleri 

Cami halısı saf ölçüleri evlerde ve diğer yerlerde kullanılan halılara göre çok daha büyük boyutludur. Bu halılar tek parça halinde olan ve büyük ebatlara sahip olan halılar olduğu için Cami halısı saf ölçüleri duvardan duvara net bir şekilde ölçü alınmalıdır. Firmamızdan halı seçimi yapmanız halinde ekiplerimiz camiye gelerek  cami halısı saf ölçüleri alır. Halının yerine tam olarak oturması ve potluk yapmaması açısından ölçülerin birebir alınması büyük önem arz eder.

Cami Halısı Döşeme 

Cami halısı döşeme işlemi halının cami ya da mescidin zeminine vidalar ile sabitlenerek yapılır. Cami halısı döşeme işi firmamızda hizmet veren profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Cami halısı döşeme ekibimizin kullanmış olduğu ekipmanlar ile yapılarak halı zemine sabitlenir. Zemini sabitlenen halı kullanım kolaylığı sağlar kaymaz ve toplanmaz. Firmamızdan satın alınan tüm cami halısı modelleri ücretsiz bir şekilde sevkiyatı ve montajı yapılan ürünlerdir. Kaliteli uzun ömürlü ve hijyenik cami halılarını uygun fiyatlar ile satan firmamızın ziyaret ederek halı modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Cami Halısı Görselleri 

Cami halısı görselleri ile ilgili detaylı araştırmayı internet üzerinden yapmak mümkündür. Firmamızın web sitesinde yer alan galeriden cami halısı görselleri ile ilgili fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Cami halısı görselleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak caminin ya da mescidin iç dekorasyon bütünlüğünü sağlamak açısından önem arz eder. Firmamızda farklı tarzlarda boyutlarda ve desenlerde cami halısı üretimi ve satışı yapılır.

Cami Halısı Birim Fiyat 

Cami halısı birim fiyat farklı özelliklerde ve farklı modellerde üretilmiş olan cami ve mescit halıları arasında farklılık gösterir. Cami halısı birim fiyat halının kullanılacak olduğu cami ya da mescidin büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Cami halısı birim fiyat hakkında ayrıntılı bilgi için firmamızın internet sitesini ya da mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Tüm cami ve mescit halıları firmaları daha uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile satışa sunulmuştur.

Cami Halısı M2 

Cami halısı m2  oldukça büyük ebatlarda halılar olup firmamızın özel üretim tesislerinde üretimi yapılmaktadır. Cami halısı m2 ölçüsünün birebir olarak alınması halının estetiği açısından önemlidir. Bu nedenle cami halısı m2 ölçülerinin uzman kişiler tarafından alınması gereklidir. Firmamızın ülkemizin her iline cami halısı satışı sevkiyat ve montaj hizmeti vardır. Satışını yapmış olduğumuz halılar kalite ve garanti belgesine sahip olan uzun ömürlü halılar olup montajı ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir.

 Cami Halısı Boyutu 

Cami halısı boyutu aynı zamanda halının fiyatını da belirler. Cami halılarının boyutları normal yaşam alanlarında kullanılan halılara göre çok daha büyüktür.  Cami halısı boyutu halının kullanılacak olduğu cami ya da mescide özel olarak tasarlanmaktadır. Cami halısı boyutu duvardan duvara ölçü olarak alınır ve cami zeminine birebir olarak sabitlenir.  Cami halısı ölçülerinin profesyonel kişiler tarafından alınması son derece önemlidir.

Çünkü yanlış bir şekilde ölçü alınması halinde geri dönüşü olmayan sorunlarla karşılaşmak kaçınılmaz olur. Firmamızdan hizmet talebinde bulunmanız halinde ekibimiz camiye gelecek duvardan duvara ve tam olarak ölçü alır. Halı ölçüsünün ne eksik ne de fazla alınması gereklidir aksi halde zemine tam olarak uyum sağlamaz ve estetik açıdan da güzel görünmez. Firmadır. cami halısı üretimi satışı ve montajı konusunda tecrübe sahibi bir firmadır. Satışı yapılan tüm halı modellerimiz garanti belgesine sahip olup herhangi bir sorun yaşamanız halinde firmamızın güvencesi altındadır.

Cami Halısı Manisa Demirci 

Cami halısı Manisa Demirci firması uzun yıllardır cami ve mescitler için halı üretimi yapmaktadır. Cami halısı Manisa Demirci  firmasının modern üretim tesislerinde yer alan son teknoloji ürünü makineler ile talep edilen metrekarede tek parça halinde cami ve mescit halısı üretimi yapılır. Cami halısı Manisa Demirci firmasından cami ve mescitler için farklı modellerde ve ebatlarda halı satın almanız mümkündür. Tüm modellerimiz uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile firmamızda satıştadır. Mağazalarımızı ya da internet sitemizi ziyaret ederek halı modellerimize inceleyebilir ve fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cami Halısı Manisa 

Cami halısı Manisa modelleri anti bakteriyel ve anti statik özelliği olan halılar olup küf ve bakteri gibi mikroorganizmaları içinde barındırmaz. Cami halısı Manisa modelleri makine ile yıkamaya müsait bir yapıya sahip olup formunu uzun süre boyunca muhafaza edebilen halılardır. Cami ve mescitler için halı satın alınırken caminin avize duvar boyası mobilya dolap gibi diğer unsurları da göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır.   Cami halısı Manisa modelleri cami ve mescitlerin iç dekorasyon bütünlüğünü tamamlar.  Firmamızda garantili ve kalite belgesine sahip olan cami halılarının tüm şehirlere satışı ve sevkiyata yapılmaktadır.

Demirci Cami Halısı 

Demirci cami halısı modellerini firmamızda uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz. Firmamızdan satın alacağınız her Demirci cami halısı çok uzun yıllar İlk günkü formunu koruyarak kullanım imkanı sunar. Demirci cami halısı firmamız müşterilerimizin isteklerine özel olarak da cami halısı imalatı gerçekleştirmektedir.

Parça Cami Halısı 

Parça cami halısı genel olarak uygun fiyatlar ile ihtiyacını karşılamak isteyenlerin başvurmuş olduğu bir yöntemdir. Parça cami halısı ile elbette insanlar ekonomik yoldan cami halısı ihtiyaçlarını karşılamak ister. Ancak parça cami halısı satın alırken dezavantajlarını da göz önünde bulundurmak gereklidir. Parça Cami halılarının üretilmiş olduğu camiye özel boyutlarda yapılmış olduğu için bir başka cami ile uyum sağlaması ve mümkün olmaz. Bu nedenle  kesilmesi veya eklenmesi gereklidir.  Parça ve cami halıları belli bir süre kullanıldıkları ve kir ya da kullanıma bağlı deformasyonlar içerir.

Cami Halısı En Ucuz 

Cami halısı en ucuz modeller arasında çıkma cami halıları mevcuttur. Cami halıları ile ekonomik yoldan camiye ihtiyacı karşılanır. Cami halısı en ucuz modeller arasında yer alan çıkma cami halılarının birtakım dezavantajları vardır. Cami halısı en ucuz modellerden olan çıkma cami halılarının her cami ile uyum sağlaması mümkün değildir. Bu halılar oldukları camiye göre ölçüleri alınmış olan halılardır. Bu nedenle çıkma cami halılarının kullanımından önce kesilmesi ya da eklenmesi gereklidir.

Elektrikli Cami Halısı 

Elektrikli cami halısı alt kısmına ısıtma sistemi kurularak kullanılan bir çeşididir. Elektrikli cami halısı sistemi kurulurken caminin büyüklüğü dikkate alınır.  Bu sayede enerji kaybını önleyecek yapılar ve gerekli olan malzemeler temin edilir. Elektrikli cami halısı sistemleri normal ısıtma sistemlerinin bulantı gibi değildir. Cami halılarının alt kısmında gerekli olan enerji kaynağı sağlandıktan sonra gerekli olan yerlere uygun bir şekilde montaj işlemi yapılır.

Cami Halısı Katalog 

Cami halısı katalog   incelemesi yapılarak camiler ve mescitlerin iç dizaynı ile uyumlu olan halı seçimi kolay bir şekilde yapılabilir. Camiler ve mescitler halı seçimi yapılırken içerideki mobilyalar avizeler ve diğer unsurlar dikkate alınarak cami halısı katalog incelemesi yapılmalıdır. Firmanıza ait olan internet sitesinde fotoğraflarının yer aldığı cami halısı katalog mevcuttur. Buradan modellerimizi inceleyerek ihtiyacınıza uygun olan cami halısını seçebilirsiniz.

Cami Halısı İkinci El 

Cami halısı ikinci el modelleri ile ekonomik olarak cami halısı ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür. Ancak cami halısı ikinci el çeşitleri satın alınırken ebatlarının cami ile tam olarak uyum sağlamayacağı göz önünde bulundurulmalıdır.  Cami halısı ikinci el daha önce kullanılmış olduğu caminin ebatlarına göre yapılmıştır ve tekrar kullanılacak olan caminin ölçüleri ile uyum sağlamaz. Bu nedenle ikinci el cami halısı kesilerek ya da eklenerek yeni kullanılacak olan camiye uyum sağlanması için çalışılır.

Cami Halısı Ebatları

Cami halısı ebatları cami ve mescidin içerisinde duvardan duvara ölçü alındıktan sonra belirlenir. Cami halısı ebatları zemin ile birebir uyumlu olmalıdır. Aksi halde halı potluk toplanma ve kayma gibi durumlar gösterir ve bu da estetik açıdan hoş olmayan bir görünüme neden olur. Ayrıca cami halısı ebatları halının fiyatını da etkileyen en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Firmamız olarak sizlere kaliteli camiye hatlarına uygun fiyatlar ve ödeme kolaylığı ile sunuyoruz.

Polyamid Cami halısı 

Polyamid cami halısı yalnızca cami ve mescitlerde değil yurt halısı ve otel halısı olarak da kullanılmaktadır. Polyamid cami halısı kullanılmış olduğu mekanlarda sesi yalıtır ve ısıyı muhafaza eder. Ayrıca polyamid cami halısı kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir ve iz yapmazlar. Bu halı çeşitleri güvelenme yapmaz ve yıkandıktan sonra renkleri solup birbirine karışmaz.  Firmamızda satışa sunmuş olduğumuz polyamid cami halısı çeşitleri oldukça geniş renk model ve desen seçeneğine sahiptir. Bu modeller arasından ihtiyacınıza ve beğeninize uygun olan halıyı seçerek uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Polip Cami Halısı 

Polip cami halısı modelleri ekonomi yer alan uygun fiyatlı halı tasarımlarıdır. Polip cami halısı dayanıklı bir cami halısı modeli değildir. Fakat fiyat açısından uygun olan halılardır. Çok fazla insan trafiğine maruz kalmayan küçük camiler ya da mescitler için polip cami halısı modellerinden yana seçim yapılabilir. Firmamızda farklı desenler ve tasarımlar ile polip cami halısı satışı yapılmaktadır. Mağazamızı ya da internet sitemizi ziyaret ederek modellerimizi ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Cami Halısı Dokuma 

Cami halısı dokuma modelleri yapısı itibari ile yün halı görünümü verir. Bu halı modelleri küflenmeye karşı dayanıklıdır ve güneş ışığına karşı direnci yüksektir. Cami halısı dokuma çeşitleri renklendirmeye müsait olan yapısı sayesinde Türk halı kültüründe önemli yeri olan yün halı ile benzerlik gösterir. Cami halısı dokuma modellerinin üretimi ve tasarıma firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamızda avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile satışa sunulmuş olan dokuma cami halılarını kataloglarımızdan inceleyebilirsiniz.

Akrilik Cami Halısı 

Akrilik cami halısı modelleri yumuşak dokusu ile öne çıkan bir halı çeşidi olmakla beraber yün halıya benzerliği ile fark edilir. Akrilik cami halısı modelleri ilk bakışta yün halı görünümü verir. Ayrıca akrilik cami halısı lekelere karşı dayanıklı olması ile bilinmektedir. Ekonomi sınıfında yer alan akrilik cami halıları çok yoğun ziyaretçisi ve cemaati olmayan camiler için tercih edilebilir. Akrilik cami halılarında farklı model desen ve renkler mevcuttur. Firmamızda farklı model ve desen tasarımına sahip olan kaliteli ve uzun ömürlü akrilik cami halılarının satışı yapıyoruz.

Cami Halısı Motifleri 

Cami halısı motifleri denildiğinde ilk akla gelen modeller arasında seccadeli motifler yer alır. Cami halısı motifleri arasında göbekli cami halısı ve saflı cami halısı gibi modeller de mevcuttur.  Firmamıza ait olan mağazamıza ya da internet sitemizi ziyaret ederek cami halısı motifleri ve modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir Ayrıca fiyatlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamızın Türkiye’nin tüm şehirlerini cami halısı satışı hizmeti mevcuttur.

Cami Halısı Isıtma Sistemleri 

Cami halısı ısıtma sistemleri halı altı uygulanan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde camiye gelen cemaatin ve ziyaretçilerin ergonomik bir şekilde ısınması sağlanır. Cami halısı ısıtma sistemleri halı altına uygulanarak cami içerisinin ekonomik yoldan ve verimli olarak ısıtılması sağlanır. Camiye gelen cemaatin huzurlu bir ortamda ibadet etmesi için  cami halısı ısıtma sistemleri büyük önem taşır. Cami halısı ısıtma sistemi fiyatlar ve diğer detaylar ile ilgili firmanızla irtibat kurarak ayrıntılı bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Cami Halısı Renkleri 

Cami halısı renkleri camilerdeki diğer eşyalar, duvarlar ve avizeler ile uyum sağlamalı ve gözü yormamalıdır. Cami halısı renkleri ve modelleri firmamızda oldukça geniş bir yelpazede müşterilerimize sunulmuştur. Cami halısı renkleri çeşitleri modelleri ve fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi için mağazamızı ya da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Stop Cami Halısı Mersin 

Stop cami halısı Mersin firması olarak cazip fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile cami halısı satışı yapıyoruz. Stop cami halısı Mersin modellerini diğerlerinden ayıran en önemli özellik kaliteli ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olmasıdır. Stop cami halısı Mersin modelleri ile camilerde renk uyumlu ve dekorasyon bütünlüğü sağlanır. Cami halısını estetik görünümü kadar hijyenik ve leke tutmayan bir yapıya sahip olması ayrıca sık yıkanmaya karşı dayanıklı olması gereklidir.

Camiler çok fazla insan trafiğine maruz kalan alanlar olduğu için halıların sıklıkla yıkanması gerekmektedir. Bu halılar zemine sabitlenen halılardır ve yıkama işlemi halı temizliği yapan şirketlerin camiye getirmiş oldukları makineler ile gerçekleşir. Halı yıkama işleminde halının yapısına zarar vermeyen ekolojik deterjanlar kullanılmalı ve halı kirlerden arınmalıdır.

Bu noktada halının kalitesi son derece önemlidir. Cami halısının su ile temasından sonra renkler solma yapmamalı ve desenler birbirine karışmamalıdır. Kaliteli yapısı sayesinde formu bozulmadan ilk günkü gibi uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunan halılarımızı mağazalarımızı ziyaret ederek ya da internet sitemizden ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Yün Cami Halısı Mersin 

Yün cami halısı Mersin son derece dayanıklı bir yapısı olan ürünlerdir. Bu nedenle çabuk yıpranma göstermezler. Yün cami halısı Mersin esnek yapısı gereği uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur. Yumuşak bir yapıya sahip olan yün cami halısı Mersin modelleri leke tutmaz ve kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Akrilik halılara göre daha yüksek fiyatta olan yün cami halıları uzun yıllar boyunca kullanım vadeden halı modelleridir.

Cami Halı Mersin 

Cami halı Mersin birer zemin döşemesi olarak camilerde kullanılır. Ayrıca cami halıları estetik açıdan da camilerde güzel bir görünüm oluşturur. Cami halı Mersin ile camide namaz ibadetlerini gerçekleştiren cemaatin ve ziyaretçilerin zemin ile direkt teması engellenmiş olur. Firmamız modern üretim tesislerinde en kaliteli cami halı Mersin modellerinin üretimini yaparak uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme koşulları ile satışa sunulmaktadır.

Cami Halısı Mersin 

Cami halısı Mersin modelleri arasında farklı seçeneklerden yapılacak seçimler ile cami ve mescitlerde yapıya uygun olan zemin döşemesi gerçekleştirmeniz mümkün. Cami halısı Mersin modelleri arasından camilerde yapının estetiğine uygun olan özellikte halı seçimi yapılabilir. Cami halısı Mersin belirli ölçülere göre üretilir ve cami zeminine vidalama sureti ile sabitlenir. Firmamızdan satın alacağınız tüm cami halıları kısa süre içerisinde tesislerimizde üretimi yapılarak ücretsiz bir şekilde nakliyesi ve montajı gerçekleştirilir.

Cami Halı Mersin

Cami halı Mersin müslümanların ibadet mekanı olan camilerde zemin döşemesi olarak kullanılır. Cami halı Mersin modelleri ile cami ve mescitlerde hem estetik bir görünüm sağlanır hem de cemaatin ve ziyaretçilerin zemin ile teması engellenir. Cami halı Mersin seçimi yapılırken cami ve mescit içerisindeki diğer eşyalar göz önünde bulundurularak uyumlu bir halı tercih edilmelidir. Firmamızda avantajlı fiyatlar ile kaliteli cami halısı satışı yapmaktayız.

Cami Halıları Mersin 

Müslümanların namaz ibadetini cemaat halinde ya da tek başına gerçekleştirmiş oldukları camilerde   Cami halıları Mersin camilerde büyük önemi olan demirbaş eşyalar arasında yer alır. Cami halıları Mersin çok büyük boyutlarda halılar olup tek parça halinde firmamızda üretimi yapılır. Cami halısının üretimi yapılmadan önce profesyonel ekibimiz tarafından Cami içerisinde keşif yapılarak duvardan duvara ve birebir ölçü alınır.

Ölçüsü alınan halıının üretimi firmamıza ait olan modern üretim tesislerinde kısa süre içerisinde gerçekleşir ve tarafınıza ücretsiz bir şekilde sevkiyatı sağlanır Ayrıca montaj işlemi de firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir.  Cami halıları Mersin birbirinden farklı tarzlarda ve renklerde üretimi yapılarak uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile sizlere satışa sunulmuştur. Firmamızda satışını yapmış olduğumuz tüm halılarımız TSE belgeli ve kalite onaylı halılar olup antibakteriyel ve antistatik özelliğe sahiptir.

Bahariye Cami Halısı Mersin 

Firmamızın üretim yelpazesinde yer alan Bahariye cami halısı Mersin desen ve yapıları ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beğenilerine uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Bahariye cami halısı Mersin modelleri küçük mahalle mescitleri ya da ufak camiler için talep ediliyorsa orta göbekli ve tek parça olan halıların üretimi yapılır. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapıya sahip olan Bahariye cami halısı Mersin modelleri ile cami ve mescitlerde estetik açıdan da uyum yakalanması  mümkündür.

Cami Halısı Fiyatları Mersin 

Cami halısı fiyatları Mersin uygun fiyatlar ve ürün çeşitliliği ile siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Cami halısı fiyatları Mersin net olarak belirlenmesi için firmamız tarafından öncelikle cami ya da mescitte keşif yapılır. Ardından seçim yapılan halıya göre cami halısı fiyatları Mersin net olarak belirlenir. Camiler hepimizin özel kullanım alanları olduğundan dolayı her zaman en güzel modelleri üretmeye ve en kaliteli hizmeti vermeye büyük bir özveri ile çalışıyoruz.

Cami halıları duvardan duvara zemini tamamen kaplayan modelleridir. Cami halıları yalnızca cami ve mescitlerde değil yurtlarda kurslarda ve otellerde de tercih edilmektedir.  Firmamızdan satın alacak olduğunuz cami halıları hangi mekanda kullanılırsa kullanılsın montaj işlemi uzman ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Cami Halısı Firmaları Mersin 

Cami halısı firmaları Mersin arasında tecrübeli deneyimli ve güvenilir bir firma olarak müşteri memnuniyeti kazanmış ve ilk sıralarda yerimizi almış durumdayız. Piyasada cami halısı üretimi ve satışı yapan çok fazla cami halısı firmaları Mersin mevcuttur. Ancak bu o firmalar arasından tecrübe ve deneyim sahibi olan güvenilir firma ile çalışmak son derece önemlidir. Çünkü cami halıları her zaman satın alınabilecek ürünler değildir.

Gerek bağışlar ile gerekse hayırseverlerin yardımları ile alınan cami halılarının kaliteli ve güvenilir hizmet veren bir firmadan satın alınması büyük önem arz eder. Cami halısı firmaları Mersin içinde en iyisi olan firmamızdan gönül rahatlığı ile cami halısı satın alabilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz tüm halılarımız hijyenik leke tutmayan kaliteli uzun ömürlü ve garanti belgesine sahip olan ürünlerdir.

Firmamızın internet sitesini ziyaret ederek daha önce yapmış olduğumuz cami halısı uygulamalarımızı inceleyebilir ve müşteri yorumlarımızı okuyabilirsiniz. Firmamız olarak cami ve mescitler için en kaliteli cami halılarının üretimini yapıyor sevkiyat ve montajı da ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Fiyatlarımız ve sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Cami Halısı Desenleri Mersin

Cami halısı desenleri Mersin geleneksel Türk motifleri ne bağlı kalınarak üretilmiştir. Firmamızda yer alan koleksiyonumuzda her tarza ve her zevke uygun olan cami halıları mevcuttur. Cami halısı desenleri Mersin modelleri arasında yer alan saflı cami halısı antistatik özelliğe sahiptir. Alana uygun bir şekilde döşenen saflı cami halıları yeşil bej kırmızı bordo ve mavi gibi renklerle satışa sunulmuştur.

Cami halısı desenleri Mersin  modelleri arasında yer alan seccadeli cami halısı ile cemaatin kolay bir şekilde saf tutması sağlanır. Seccadeli cami halıları camilerde ve mescitlerde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Göbekli cami halısı modeli de genel olarak büyük boyutlardaki camiler için tercih edilir. Orta kısmında yer alan desenler ile şık bir görünüm sunan bu halı modeli firmamızda uygun fiyatlar ile satıştadır.

Cami Halısı Modelleri Mersin 

Cami halısı modelleri Mersin arasında yer alan natural cami halısı modeli ile camiler ve mescitler güzelleşmeye devam ediyor. Sade ve sen ve renklerden oluşan bu cami halısı modeli bugüne dek birçok cami ve mescit tarafından tercih edilmiştir.

Cami halısı modelleri Mersin kolay temizlenebilme özelliğine sahip olan uzun ömürlü ve dayanıklı özel iplikler ile üretilmiş olan halılardır.  Firmamızda camilerin mimarisine uygun olan ve rahat kullanıma sahip birçok farklı renk ve desende halı çeşidi bulunmaktadır. Cami halısı modelleri Mersin katalog incelemesi yapmak için mağazamızı ya da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Cami Halısı Ölçüleri Mersin 

Cami halısı ölçüleri Mersin uygulanacak oldukları caminin ebatlarına göre değişkenlik gösterir. Her caminin kendine özgü bir ölçüsü vardır. Cami halısı ölçüleri Mersin ölçüleri alınırken cami içerisinde yer alan sütunlar kör noktalar dikkate alınmalı ve ölçüler göre alınması gereklidir. Cami halısı ölçüleri Mersin Cami halısının fiyatlarını da belirliyor.

Cami için kaç metrekare halıya ihtiyaç olduğuna bağlı kalınarak cami halısı fiyatları hesaplanır. Bu nedenle halı ölçüsünün doğru bir şekilde alınması büyük önem arz eder. Cami halılarının rengi modeli ve deseni de caminin iç dizaynı ile uyumlu olmalıdır.

Cami Halısı Temizliği Mersin 

Cami halısı temizliği Mersin çok fazla dikkat edilecek olan hususlar arasında yer alır. Camiler gün içerisinde çok sayıda insanın ziyaret etmiş olduğu alanlar olduğu için buralarda hijyen son derece önemlidir. Bu sebeple cami halısı temizliği Mersin konusunda çok dikkatli olunmalı Ve temizliğin düzenli olarak yapılması gereklidir. Cami halılarının süpürülmesi işlemi dışında yıkanması da belli periyotlarla yerine getirilmelidir.

Cami halısı temizliği Mersin konusunda cami halısı yıkama firmalarından hizmet alınması ve temizliğin bu şekilde yapılması mümkün olur. Cami halısı temizliği hizmeti talep edilmesi halinde yıkama şirketleri cami içerisine halı yıkamak için uygun olan makineler getirir ve temizliği bu şekilde gerçekleştirir. Firmamızdan satın alacak olduğunuz cami halısı modellerimiz sık yıkanmaya ve süprülmeye elverişli olan dayanıklı halılardır.

Cami Halısı Özellikleri Mersin 

Firmamız tarafından satışı yapılan akrilik cami halısı özellikleri Mersin ekonomi sınıfında olan oldukça dayanıklı bir halı modeli dir.bu hala dayanıklı yumuşak ve dolgun yapısıyla camiler tarafından en çok tercih edilen halı çeşitlerinden biridir. Bir diğer model olan yün cami halısı özellikleri Mersin doğal yapısı gereği Alev almama özelliğine sahiptir. Bu halı modeli kullanıldıkça renkleri güzelleşir ve parlaklaşır.

Bu nedenle uzun yıllar boyunca ilk günkü formunu korur. Yün cami halısı özellikleri Mersin statik elektriklenme yapmaz. Ayrıca bu halı modeli lekelere karşı dirençlidir ve kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Ses emici yapısal sayesinde kullanılmış olduğu ortamda ses akustiği sağlar. Yün cami halıları yün lifi yapısı gereğince yıpranmaya karşı son derece dirençli ve esnek halılardır. Esnekliği ve hacmi sayesinde yoğun yaya trafiği ve yüksek basınca karşı uzun yıllar boyunca dayanım gösterir. Firmamızdan tercih edecek olduğunuz her model halı garanti ve kalite belgesine sahip olan ürünlerdir.

Cami Halısı Uygulamaları Mersin 

Cami halısı uygulamaları Mersin caminin iç dizaynına uygun renk ve desenlerde olmalıdır. Camiler genel olarak geleneksel tarzda dizayn edilirler. Bu nedenle çok fazla karmaşık olmayan ve dikkat dağıtmayan ancak huzur veren cami halısı uygulamaları Mersin tercih edilmelidir. Cami halısı seçimi yapılırken caminin duvarlarına ve tavanlarına görev tercih yapılabilir. Tavan ve duvarların rengi cami halısı seçiminde belirleyici etkenler arasında yer alır. En çok tercih edilen cami halıları arasında akrilik cami halıları mevcuttur.

Bu halılar uygun fiyatlı olması ve yüne yakın yapıdaki malzemeye sahip olması nedeni ile çok sık tercih edilmektedir.  Ayrıca akrilik cami halılarının temizlendikçe parlama özelliği bulunur. Firmamızda her modelde cami halısını uygun fiyatlar ile müşterilerimizle buluşturuyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz cami halısı uygulamaları Mersin uygulamalarımızı firmamıza ait olan internet sitemizi ziyaret ederek ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve sipariş talebi oluşturabilirsiniz.