Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Melek cami halısı ile Müslümanların ibadet mekânı olan camilerin zeminleri duvardan duvara halı ile kaplanıyor. Müslümanların günde beş vakit ziyaret etmiş oldukları camilerin halı ile kaplı olması büyük önem taşır. Camilere yalnızca ibadet için gelen cemaatin değil ziyaret için gelen turistlerin de akınına uğrar.

Özellikle büyük ve tarihi camilerde insan trafiği oldukça yoğundur. Bu nedenle zeminin halı ile kaplı olması ve camiye gelen kişilerin zemin ile doğrudan temasının kesilmesi büyük önem taşır. Firmamızda her cami ve mescit ile uyumlu Melek cami halısı satışı yapıyoruz.

Melek Cami Halısı Fiyatları

Melek cami halısı fiyatları piyasadaki en uygun fiyatlar ile müşterilerimize satışa sunulmuştur. Melek Cami halılarında fiyatlar caminin metrekaresine göre farklılık gösterir. Ayrıca halının üretiminde kullanılmış olan malzemenin kalitesi de fiyatı belirler. Melek cami halısı fiyatları model özelliğine göre de farklılık gösterir.

Piyasada cami ve mescitler için üretilmiş olan birbirinden farklı model ve desende cami halısı mevcuttur.  Cami ve mescitleri halı seçimi yapılırken halının kalitesi ve kolay temizlenebilir olması da göz önünde bulundurulmalıdır. Firmamızı ziyaret ederek en kaliteli Cami halılarını en avantajlı fiyatlar ile satın almanız mümkün. Satın alınan Cami halılarının montajı ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde yapılıyor.

Melek Cami Halısı Modelleri

Melek cami halısı modelleri her caminin ve mescidini iç dekorasyonu ile uyumlu olan birçok farklı çeşidi sahiptir. Firmamızda satışı yapılan cami halıları geniş bir model ve renk yelpazesi sahiptir. Bu modeller arasında seccadeli cami halısı saflı cami halısı göbekli cami halısı gibi modeller yer alır.

Melek cami halısı modelleri herkesin bütçesine beğenisine ve ihtiyacına uygundur. Firmanızın internet sitesinde modellerimizi ayrıntılı bir şekilde inceleyerek fiyat karşılaştırması yapabilir ve ihtiyacınıza uygun olan cami halısının siparişini oluşturabilirsiniz.

Melek Cami Halısı Ölçüleri

Melek cami halısı ölçüleri firmamızın uzman ekibi tarafından duvardan duvara cami zemini tamamen kaplayacak şekilde alınır. Cami halısı için ölçü alındıktan sonra firmamız tarafından üretim yapılır ve en kısa sürede teslim edilir. Melek cami halısı ölçüleri alındıktan sonra cami halısının fiyatı net bir şekilde belirlenmiş olur.

Firmamızdan satın alınan cami halılarının nakliyat ve montajı firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamızı ziyaret ederek bütçenize ve halı satın alacak olduğunuz camiye en uygun olan halı modelini kolay bir şekilde bulmanız mümkün.

Melek Cami Halısı Desenleri

Melek cami halısı desenleri cami ve mescitlerin iç dekorasyonu ile bütünlük sağlar. Geniş bir yelpazede satışa sunulmuş olan cami halısı modellerimiz ile cami ve mescitlerde son derece uyumlu bir hava yakalanır.

Melek cami halısı desenleri arasında seccade modeli, göbekli cami halısı ve saflı cami halısı modellerini bulmanız mümkün. Firmamızda satışını yapmış olduğumuz tüm cami halıları kaliteli dayanıklı ve uzun ömürlü halılardır. İnternet sitemizi ziyaret ederek modellerimizi inceleyebilir ve sipariş talebi oluşturabilirsiniz.

Melek Cami Halısı M2 Fiyatı

Melek cami halısı m2 fiyatı seçilen cami halısı modeline göre değişkenlik gösterir. Cami halılarında fiyatlar modelden modele ve mağazadan mağazaya da farklılık göstermektedir. Ayrıca caminin metrekaresi de cami halısında fiyatı etkiler.

Melek cami halısı m2 fiyatı firmamıza ait olan internet sitesinde mevcuttur. Fiyatlar model özelliğini ve üretiminde kullanılmış olan ipliğin ve boyanın kalitesine göre farklılık göstermektedir. Firmamızı ziyaret ederek en kaliteli ve uzun ömürlü cami halılarını en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.