Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Melek Cami Halısı Kurumsal

1980 yılında kurulan fabrikamız ülkemizde halı üretimi aşamasında başarılı hizmetleri ile ön plana çıkar. Aynı zamanda fabrikamız birisi Gaziantep birisi ise Manisa’da olmak üzere iki fabrikasında faaliyetlerine devam ediyor. Recep KARACA yönetiminde farklı alanlarda kullanılmak üzere en iyiyi müşteriye sunmak üzere çalışmalar yürütüyoruz.

Temel olarak prensibimiz müşterilerin beklentilerini üst seviyede karşılamak olup, aynı zamanda en iyi kaliteyi ayaklarınızın altına seriyoruz. Firmamız yıllardan bu güne gelen çizgisinden sapma göstermeden aynı zamanda hizmetlerin sunumu aşamasında detayları önceleyerek hızlı bir şekilde hizmet vermeyi sürdürüyor. Yer zemin uygulamalarımız ile bastığınız her yerde imzamızı görürsünüz.

Ürün portföyümüz oldukça geniş olup, aynı zamanda ürünlerimiz kaliteli işçilik ile sizlere ulaştırılır. Fiziki üretim alt yapımız sayesinde üretim bandından müşteriye ulaştırma aşamasında profesyonel ekipler hizmet verir. Siz de sunduğumuz ürünlerimiz sayesinde toplu yaşam alanlarında konfor artışını görebilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerimiz yenilikçi ve klasik modeller olarak sizlere sunulur.

Özel Teklifler'den Faydalanmak İster'misiniz?

Detaylı bilgi almak için butona tıklayın...

0 %

Güvenli Alışveriş

0 %

Müşteri Memnuniyeti

0 %

Zamanında Teslim

0 %

Doğru Adres