Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Kurs halıları hem yatılı hem de gündüzlü eğitim veren kurslarda zemini tamamen kaplayan duvardan duvara halılardır. Kurs halılarında kalite ve dayanıklı şartı daima ilk sırada yer alır. Ayrıca kurs halılarının anti bakteriyel ve anti statik özelliğe sahip olması da son derece önemlidir. Kurslar birçok öğrencinin eğitim görmüş olduğu mekanlardır. İnsan trafiği oldukça yoğun olduğu için halıların da sık sık yıkanması gereklidir.

Bu nedenle kurs halıları sık yıkanmaya karşı elverişli olmalı ve uzun yıllar kullanım imkânı sunmalıdır. Firmamızda kaliteli ve uzun ömürlü kurs halılarını uygun fiyatlar ile bulmanız mümkün. Ayrıca sevkiyat ve montaj işlemi firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılıyor.

Kurs Halıları Fiyatları

Kurs halıları fiyatları model özelliği ve halının kalitesi ile alakalıdır. Ayrıca halının kullanılacak olduğu alanın ölçüsü alınmadan kurs halıları fiyatları hakkında net bir bilgi söz konusu değildir. Bu nedenle öncellikle halı modeli seçimi yapılmalı ve ardından ölçü alınarak fiyat net bir şekilde belirlenmelidir. Firmamıza ait olan internet sitemizdeki galeride halı modellerimizin metrekare fiyatları mevcuttur.

İnternet sitemizi ziyaret ederek tahmini bir hesaplama yapabilir ve modeller arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Firmamızdan satın alacak olduğunuz yurt halılarının sevkiyat ve montaj işlemi ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir. Bizden bilgi almak için sitemizdeki irtibat numaralarımız ile bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Kurs Halıları Modelleri

Kurs halıları modelleri hem yatılı gem de gündüzlü eğitim veren kursların iç dekorasyonu ile uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kurs halıları birbirinden farklı birçok model seçeneği ile satışa sunulmuştur. Bu modeller arasından ihtiyaca ve bütçeye en uygun halı modeli kolayca seçilebilir.

Kurs halıları modelleri arasında yün halılar akrilik halılar gibi çeşitler mevcuttur. Akrilik kurs halıları ekonomi sınıfında olup leke tutmama özelliği ile öne çıkmaktadır. Yün halılar ise son derece kaliteli ve uzun ömürlü halılardır. Yün halılar yaz aylarında serin kış aylarında sıcak tutma özelliğine sahiptir. Firmamız en kaliteli kurs halısı modellerini uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturuyor.

Kurs Halıları Ölçüleri

Kurs halıları ölçüleri kurs zeminine göre duvardan duvara birebir alınır. Firmamızdan halı seçimi yapmanızın ardından ekibimiz kurs binasına gelerek ölçü alır. Kurs halıları ölçüleri alındıktan sonra halının üretimi başlar ve en kısa zamanda size teslim edilir. Firmamızdan almış olduğunuz kurs halısının nakliye ve montajı uzman ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde yapılır.

Kurs Halıları Desenleri

Kurs halıları desenleri kursların iç dizaynı ile bütünlük sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kurs halılarında genel olarak düz renk ya da hafif desenler tercih edilir. Firmamızın internet sitesinde kurs halıları desenleri yer almaktadır. Sitemizi ziyaret ederek desen ve modellerimizi inceleyebilir ve sipariş talebinde bulunabilirsiniz.

Kurs Halıları M2 Fiyatı

Kurs halıları m2 fiyatı model ve kaliteye göre farklılık gösterir. Akrilik kurs halıları daha ekonomik olurken yün kurs halıları daha maliyetlidir. Kurs halıları m2 fiyatı ile ilgili ayrıntılı bilgiyi internet sitemizi ziyaret ederek öğrenmeniz mümkün. Firmamız olarak kaliteli ve ekonomik kurs halılarını sizlerle buluşturuyoruz.

Kurs Halıları Cami Halıları

Kurs halıları cami halıları üretimi ve satışı yapan firmamızdan bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan kurs halıları cami halıları model ve fiyatlarımızı inceleyerek karşılaştırma yapmanız mümkün. Satın alacak olduğunuz tüm halı modellerinin montajı firmamız tarafından yapılır. Firmamız Türkiye’nin tüm şehirlerine kurs yurt ve cami halısı satışı yapıyor.