Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Göbekli cami halısı modelleri özellikle büyük ve tarihi camilerde oldukça hoş bir görünüm sunan halı modelleri arasında yer alır. Cami halıları camiler için önemi oldukça büyük olan eşyalardır. Camiler için halı seçimi yapılırken kalitesine ve dayanıklılığına dikkat edilmesi gerekir. Çünkü camiler ve mescitler insan trafiğinin oldukça yoğun olduğu yerlerdir.

Bu nedenle cami halılarının sık yıkanmaya elverişli olması oldukça önem arz eden konular arasında yer alır. Firmamızda kaliteli ve antibakteriyel göbekli cami halısı modelleri en uygun fiyatlar ile satıştadır. Modellerimizi ve fiyatlarımızı incelemek için firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Göbekli Cami Halıları

Firmamızda satışı yapılan göbekli cami halıları desen ve renk yelpazesi oldukça geniş olan ürünlerdir. Ayrıca kalite ve garanti belgesine sahip olan bu halılar uzun yıllar boyunca ilk günkü canlılığını ve kalitesini korur. Göbekli cami halıları ile modelleri camilerde tarihi bir hava ortaya çıkar.

Yün ve akrilik çeşitleri bulunan bu halılar her bütçeye hitap eder. Satışını yaptığımız cami halısı modelleri leke tutmama alev almama ve kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Kullanımı oldukça zahmetsiz olan bu halı modelleri ile cami ve mescitlerde dekorasyon bütünlüğü sağlanır. Firmamızın internet sitesini ziyaret ederek cami halısı model ve fiyatlarını incelemeniz mümkün. Firmamızda uzun ömürlü cami halıları uygun fiyatlar ile satıştadır.

Göbekli Cami Halısı Fiyatları

Göbekli cami halısı fiyatları piyasadaki en uygun fiyatlar ile firmamızda satıştadır. Göbekli cami halısı ve diğer tüm halı modellerini uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturan firmamız kalite ve garanti belgesine sahip olan ürünlerin satışını yapmaktadır. Göbekli cami halısı fiyatları model ve ölçüye göre farklılık gösterir.

Ayrıca halının üretiminde kullanılan ipliğin ve boyanın kalitesine göre de fiyatlar değişir. Firmamıza ait olan internet sitesinden göbekli cami halısı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız mümkün. Cami halıları ile ilgili tüm sorunlarınızı müşteri temsilcilerimize yöneltebilirsiniz. İrtibat numaralarımız internet sitemizde yer almaktadır. Firmamıza dilediğiniz zaman telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Göbekli Cami Halısı Modelleri

Göbekli cami halısı modelleri ile cami ve mescitlerde kolay bir şekilde dekorasyon uyumu sağlanır. Göbekli cami halısı modelleri ve fiyatları firmamızın web sitesinde ayrıntılı olarak mevcuttur. Satışını yaptığımız tüm halı modelleri garantili ve kalite belgeli ürünlerdir. Firmamızdan her ihtiyaca uygun olan cami halısı modelini uygun fiyatlar ile satın almanız mümkün.

Göbekli Cami Halısı Ölçüleri

Göbekli cami halısı ölçüleri cami ya da mescidin zeminine göre duvardan duvara alınır. Firmamızdan halı seçimi yaptıktan sonra camide göbekli cami halısı ölçüleri alınır ve üretime başlanır. Üretimi kısa sürede tamamlanan cami halısının nakliye ve montaj işlemi profesyonel ekibimiz tarafından yapılır.

Göbekli Cami Halısı Desenleri

Göbekli cami halısı desenleri modelleri ve fiyatları ile ayrıntılı bilgi için firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Göbekli cami halısı desenleri renk ve modelleri ile camilerde uyum yakalamak mümkün. En çok tercih edilen modeller arasında yer göbekli cami halıları piyasadaki en uygun fiyatlar ile firmamızda satışa sunulmuştur.

Göbekli Cami Halısı M2 Fiyatı

Göbekli cami halısı m2 fiyatı model ve kalite özelliğine bağlı olarak değişir. Göbekli cami halıları yün ve akrilik modeller ile karşımıza çıkıyor. Akrilik modeller ekonomik cami halılarıdır. Yün modellerde ise   göbekli cami halısı m2 fiyatı akrilik modellere biraz daha yüksektir. Firmamız olarak yüksek kaliteli cami halılarını uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturuyoruz.