Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Duvardan duvara cami halısı ile cami ve mescitlerin zeminleri tamamen halı ile kaplanır. Cami ve mescitler Müslümanların ibadet için ziyaret etmiş oldukları mekanlardır. Ayrıca turist ziyaretçiler de oldukça yoğundur. Bu nedenle cami zeminlerinin duvardan duvara cami halı ile kaplı olması ve ziyaretçilerin zemin ile doğrudan teması engellenmiş olması gerekir.

Ayrıca cami halılarının sık yıkanmaya elverişli anti bakteriyel ve antistatik özelliğe sahip olması büyük önem arz eder. Firmamızda üstün kaliteye sahip uzun ömürlü kullanıma uygun olan cami halılarının satışını yapıyoruz. Firmamızdan ihtiyacınıza uygun olan cami ve mescit halısını avantajlı fiyatlar ile satın almanız mümkün.

Duvardan Duvara Cami Halıları

Duvardan duvara cami halıları zemini tamamen kaplayan ve vidalanarak sabitlenen halılardır. Duvardan duvara Cami halılarının temizliği halı yıkama şirketlerinin cami içerisine getirmiş oldukları makineler ile yapılır. Cami halılarının sık yıkanmaya elverişli olması son derece önemlidir. Hijyen açısından cami halıları sık sık yıkanır.

Yıkanmadan sonra halının incelmemesi ve sen ve renklerinin birbirine karışmaması büyük önem arz eder. Bu nedenle cami halısı seçimi yapılırken kaliteli ve dayanıklı bir halı alınmalıdır.  Firmamızdan satın alacak olduğunuz duvardan duvara cami halıları kaliteli dayanıklı sık yıkanmaya elverişli ve uzun yıllar kullanım imkânı sunan halılardır. Ayrıca garanti ve kalite belgesi mevcut olan bu halıların montajı da firmamız tarafından yapılır.

Duvardan Duvara Cami Halısı Fiyatları

Duvardan duvara cami halısı fiyatları tercih edilen modelin kalitesine ve üretiminde kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. Cami halılarında fiyatlar ölçü tam alındıktan sonra net olarak belirlenir. Akrilik duvardan duvara cami halısı modelleri ekonomi sınıfında olan oldukça kullanışlı halılardır.

Yün cami halısı modelleri akrilik modellere göre daha yüksek fiyatlı olup son derece kaliteli halılardır. Firmamızı ziyaret ederek bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan cami halısı modelini avantajlı fiyatlar ile satın almanız mümkün. Ayrıca aklınıza takılan sorular için firmamızın müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz irtibat numaralarımız internet sitemizde mevcuttur.

Duvardan Duvara Cami Halısı Modelleri

Duvardan duvara cami halısı modelleri ile cami ve mescitlerde dekorasyon bütünlüğü sağlanır. Firmamızdan tercih edecek olduğunuz tüm duvardan duvara cami halısı modelleri garanti ve kalite belgesine sahip olan sevkiyat ve montaj işlemi firmamız tarafından yapılan ürünlerdir. Firmamızı ziyaret ederek modellerimizi ve fiyatlarımızı inceleyebilir ihtiyacınıza uygun olan cami halısı modelini avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Duvardan Duvara Cami Halısı Ölçüleri

Duvardan duvara cami halısı ölçüleri cami ve mescitlerin zeminlerine göre birebir alınmaktadır. Ekiplerimiz halının kullanılacak olduğu caminin zemin ölçülerini aldıktan sonra halının üretimini başlanır. Ayrıca duvardan duvara cami halısı ölçüleri cami ve mescit halısının fiyatına da belirleyen en önemli unsurlar arasında yer alır.

Duvardan Duvara Cami Halısı Desenleri

Duvardan duvara cami halısı desenleri ve modelleri farklı birçok çeşit ile siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Tüm desen ve modeller cami ve mescitlerin iç dekorasyonu ile uyum sağlayacak tarzdadır. Duvardan duvara halısı desenleri ve modellerini firmamızın internet sitesinden ayrıntılı bir şekilde incelemeniz mümkün.

Duvardan Duvara Cami Halısı M2 Fiyatı

Duvardan duvara cami halısı m2 fiyatı halının model ve kalite özelliğine bağlı olarak farklılık gösterir. Firmamızdaki tüm halı çeşitlerimiz dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma uygun olan halılardır. Duvardan duvara cami halısı m2 fiyatı ve modellerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye firmamızın internet sitesini ziyaret ederek sahip olmanız mümkün.