Mevlana, 94645 Sokak No:8 - 33090 Toroslar/Mersin

info@melekcamihalisi.com

+90 532 650 73 02

Dokuma cami halısı ile Müslümanların ibadet mekânı olan camilerin zemini duvardan duvara kaplanır. Cami halılarında öncelik halının dayanıklılığı ve kalitesidir. Ayrıca anti bakteriyel ve anti statik bir halı seçimi yapılmalı ve temizliği de kolay olmalıdır. Firmamızdan tercih edeceğiniz tüm cami halısı modelleri kalite ve garanti belgesine sahip olan ürünlerdir.

Alacağınız cami halısının nakliye ve montajı da firmamız tarafından yapılır. Firmamızın Türkiye’nin tüm şehirlerine cami halısı satışı vardır. İnternet sitemizi ziyaret ederek dokuma cami halısı modellerimizi inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Firmamız kaliteli ve dayanıklı cami halılarını uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturuyor.

Dokuma Cami Halıları

Dokuma cami halıları sayesinde cami ve mescitlerin zeminleri tamamen halı ile kaplanarak gelen ziyaretçilerin zemin ile doğrudan teması engellenmiş olur. Dokuma cami halıları birçok farklı renk ve model seçeneği ile firmamızda satışa sunulmuştur. Firmamızdan halı tercihi yapmanız halinde ekibimiz halının serilecek olduğu camiye gelerek ölçü alır.

Alınan ölçüye göre cami halısının üretimine başlanır ve kısa zamanda tamamlanarak teslim edilir. Montajı ekibimiz tarafından yapılan cami halıları zemine vidalanarak sabitlenir. Firmamızda kaliteli dayanıklı ve uzun ömürlü cami halıları uygun fiyatlar ile satıştadır. İnternet sitemizi ziyaret ederek daha önce yaptığımız cami halısı uygulamalarını inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Dokuma Cami Halısı Fiyatları

Dokuma cami halısı fiyatları cami halısının model ve kalitesine değişir. Cami halıların üretiminde kullanılan boya ve ipliğin kalitesine göre farklı fiyatlara rastlanır. Ayrıca metrekare başına düşen ilmek sayısına göre de halının fiyatı değişir. Dokuma cami halısı fiyatları caminin zemin ölçüsü tam olarak alındıktan sonra netlik kazanır. Firmamızdan tercih etmiş olduğunuz tüm cami halıları garanti ve kalite belgeli ürünlerdir.

Uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunan bu cami halıları anti bakteriyel ve antistatik özelliğe sahip olup leke tutmaz ve kolay bir şekilde temizlenebilir. Firmamızdan satın alacak olduğunuz cami halılarının montaj ve nakliye işlemi ekibimiz tarafından yapılıyor. Firmamızdan uygun fiyatlarla kaliteli cami halıları satın almanız mümkün.

Dokuma Cami Halısı Modelleri

Dokuma cami halısı modelleri firmamızın internet sitesinde yer alan galeride ayrıntılı bir şekilde mevcuttur. İnternet sitemizi ziyaret ederek dokuma cami halısı modelleri ve fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Cami halıları ile ilgili her türlü soruyu firmamızın müşteri temsilcilerine yönlendirmeniz mümkün.

Dokuma Cami Halısı Ölçüleri

Dokuma cami halısı ölçüleri ekibimiz tarafından cami zemini ölçülerek birebir alınmaktadır. Dokuma cami halısı ölçüleri birebir ve tam olarak alınmalıdır aksi takdirde halı zemine istenildiği gibi oturmaz ve potluk oluşturur.  Firmamızdan satın alacağınız cami halılarının sevkiyat ve montaj işlemi çalışma arkadaşlarımız tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir.

Dokuma Cami Halısı Desenleri

Dokuma cami halısı desenleri ve modelleri cami ve mescitlerin iç dekorasyonu ile uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Dokuma cami halısı desenleri ve modellerini firmamızın internet sitesinde yer alan galeriden ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Firmamızda kaliteli sağlam ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunan cami halılarının uygun fiyatlar ile satışı yapılıyor.

Dokuma Cami Halısı M2 Fiyatı

Dokuma cami halısı m2 fiyatı cami zeminin ölçüleri birebir alındıktan sonra net olarak belirlenir. Dokuma cami halısı m2 fiyatı halının model özelliği ve kalitesine bağlı olarak farklılık gösterir. Firmamızda en uygun fiyatlar ile üstün kaliteye sahip cami halılarının satışı yapılmaktadır. Firmamızı ziyaret ederek size uygun olan halı modelini satın alabilirsiniz.